Yerli Otomobil Haberleri

Yerli Otomobil TOGG Twitter sayfasında yeni video paylaşıldı

Yerli Otomobil TOGG Twitter sayfasında yeni video paylaşıldı. Tüm  Videoda Yerli Otomobil yapımındaki aşamalar ve gelişmelerden bahsedildi. Yerli otomobil sitesi olarak bu videoyu sizlere paylaşacağız.

Bu  video için de güzel bir not düşüldü. Yerli Otomobilin yapımında Geleceğe yolculuk için nasıl çalışıldığını anlatan bir video hazırlandı. Yerli Otomobil TOGG Twitter sayfasından paylaşılan bu video bayağı ilgi odağı oldu. Bende sizlere bu videoyu paylaşmak istedim.

Video paylaşıldığıda yanına yazılan not ise şu şekildeydi;

Fikri ve sınai mülkiyet hakları yüzde 100 Türkiye’ye ait, küresel bir mobilite markası ortaya çıkarmak hedefiyle başladığımız #YeniLigeYolculuk‘ta ilk ve en önemli adım tüketicilerin istek ve beklentileri doğrultusunda atıldı.

Yerli Otomobil TOGG Twitter sayfasında yeni video;

Önerilen İçerikler;

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı