TOGG Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu

Bursa Gemlik Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Yerli otomobil için iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunacağım.

Bursa Gemlik Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Yerli otomobil TOGG için iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunacağım. Yerli otomobil TOGG  fabrikası ne zaman kurulacak? Tüm bunlara değindiğim yazımı okumaya devam ediniz.

TOGG Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak?

2020 nin en büyük ve en güzel gelişmesi yerli otomobil TOGG desek yeridir. Tanıtımı her ne kadar 2019 Aralık ayında gerçekleşse de bizim için 2020 yılı gelişmesi olarak görülmektedir. Tanıtımından sonra hayli sevilen yerli üretim otomobilimiz olan TOGG için öncelikle fabrika açılması sonrasında seri üretim derken 2022 yılının sonunda yollarda göreceğiz. Bu gelişmeler olurken hızlıca bir fabrika kurulumu ve işçi alımı yapılacak bunun için de Yerli araba üretim fabrikası iş başvurusu açıldı.

Sizler de elektrikli yerli otomobil TOGG fabrikasında çalışmak istiyorsanız, 4,600 kişilik işçi arasında olmak istiyorsanız eğer TOGG fabrikası iş başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Togg sitesi üzerinden yapılacak bu başvuru sonrasında alım gerçekleşecektir.

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Sorusuna cevabımız şu an online olarak başvurular devam ediyor. Alım ne zaman gerçekleşecek bu net olarak bilinmese de yakın zamanda sonuçlanır diye umuyoruz. Çünkü bu aylar içerisinde fabrika temel atma töreni yapılacağı için çalışanların belirlenmesi çokta uzun sürmeyecektir.

TOGG fabrika işçi alımı için sizde başvurmak istiyorsanız eğer ikametiniz de Bursa ise tam da size göre bir iş diyebiliriz. Az çok otomotiv sektöründen anlıyor ve zanaatiniz de varsa hemen aşağıdaki formu doldurmak için siteye gidiniz. Bazen Yerli otomobil neden Bursa da üretilecek? diye sorular alıyorum. Bunun sebebini de açıkladım. O yazımızı ziyaret ediniz. Yerli otomobil fabrikası işçi alımı şartları ise şu an hazırlanmış değil.

Zaten yapılan ilk açıklamada vasıflı vasıfsız toplam 4600 kişiye yakın işçi alınacağı duyurulmuştu. En son haberimizde de dediğimiz gibi Yerli Otomobil TOGG için 25 Firma ile anlaşıldı ve hızlıca çalışmalara başladı. Bu yüzden işçi alımı yeteri sayıya ulaşırsa sonuçlar açıklanacaktır.

En kısa sürede alımların yapılması dileğiyle. Şimdi tekrardan sizlere formu bırakıyorum. Yerli otomobil yapımında veya fabrika kurulumunda çalışmak emek vermek istiyorsanız eğer formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu için

TOGG İş başvuru takibi için ilan siteleri:

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/
https://www.linkedin.com/company/toggas/jobs/?viewAsMember=true

İlginizi Çekebilir

27 Yorum

  1. Banada yardımcı olurmusunuz togg a girmeyi çok istiyorum endüstiriyel tasarım ısıyı çizimlerimi beğeniyor lar sevdiğim iş nasıl girebilirim

 1. Ben nasil is başvurusu yapabilirim oto koltuk dikiminde ve kalitesinde deneyimliyim uzun yillarimi vetdim teknik malzeme orhan holding lear trım çalıştım teşekkürler

  1. Ben de evkoltugu üretim minde işverenin ama araba koltugu üretiminde ören mek istiyorum

 2. Salamunaleyküm Hayırlı işler ben cengiz demir iş başvurusu için arkadaşlara şimdiden teşekkür

 3. Togg araba fabrikasında araba tasarımcısı olarak nasıl çalışılabilir endüstriyel tasarımcı olarak çizimler harika

 4. İş başvuru formunu bulamadım,oto mekanik üzerine tüm resmî belgelerim var,kalifiye olarak oto üzerine . Bana da başvuru için yardımcı olursanız memnun oldum

 5. Meslek lisesi metal teknolojisi ve metal işleri mezunuyum mezun olduğum okul ve tarihinden beri mesleğimi severek yapıyorum çok çeşitli sektörlerde tüm kaynak çeşitlerini çok iyi derecede biliyorum bildiğim kaynak çeşitleri :alüminyum tik kaynağı, alüminyum mig kaynağı, paslanmaz krom kaynağı, tüm demir tik kaynağı , gaz altı kaynağı elektrik ark kaynağı, oksijen kaynağı mesleki deneyimimle tog yerli araba fabrikasına başvurma imkanım var mı?

 6. Merhaba koltuk düşeme ustasıyım araba kolğunuda dikebilirim aynı zamanda bütün kaynak çeşitlerini biliyorum oto boya ata biliyorum bana togg da çalışmak istiyorum bana göre iş var mı yardımcı olur musunuz tşkler

 7. Merhaba Bursa Gemlik fabrikası için mavi yaka başvuruları başladı mı? Konu hakkında yardımcı olur musunuz?

 8. Merhaba togg Gemlik fabrikası için mavi yaka başvuruları ne zaman? Konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu