Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu 2021

Bursa Gemlik Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Yerli otomobil için iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunacağım.

Bursa Gemlik Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Yerli otomobil için iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunacağım. Yerli otomobil fabrikası ne zaman kurulacak? Tüm bunlara değindiğim yazımı okumaya devam ediniz.

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak?

2020 nin en büyük ve en güzel gelişmesi yerli otomobil desek yeridir. Tanıtımı her ne kadar 2019 Aralık ayında gerçekleşse de bizim için 2020 yılı gelişmesi olarak görülmektedir. Tanıtımından sonra hayli sevilen yerli üretim otomobilimiz olan TOGG için öncelikle fabrika açılması sonrasında seri üretim derken 2022 yılının sonunda yollarda göreceğiz. Bu gelişmeler olurken hızlıca bir fabrika kurulumu ve işçi alımı yapılacak bunun için de Yerli araba üretim fabrikası iş başvurusu açıldı.

Sizler de elektrikli yerli otomobil TOGG fabrikasında çalışmak istiyorsanız, 4,600 kişilik işçi arasında olmak istiyorsanız eğer TOGG fabrikası iş başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Togg sitesi üzerinden yapılacak bu başvuru sonrasında alım gerçekleşecektir.

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Sorusuna cevabımız şu an online olarak başvurular devam ediyor. Alım ne zaman gerçekleşecek bu net olarak bilinmese de yakın zamanda sonuçlanır diye umuyoruz. Çünkü bu aylar içerisinde fabrika temel atma töreni yapılacağı için çalışanların belirlenmesi çokta uzun sürmeyecektir.

TOGG fabrika işçi alımı için sizde başvurmak istiyorsanız eğer ikametiniz de Bursa ise tam da size göre bir iş diyebiliriz. Az çok otomotiv sektöründen anlıyor ve zanaatiniz de varsa hemen aşağıdaki formu doldurmak için siteye gidiniz. Bazen Yerli otomobil neden Bursa da üretilecek? diye sorular alıyorum. Bunun sebebini de açıkladım. O yazımızı ziyaret ediniz. Yerli otomobil fabrikası işçi alımı şartları ise şu an hazırlanmış değil.

Zaten yapılan ilk açıklamada vasıflı vasıfsız toplam 4600 kişiye yakın işçi alınacağı duyurulmuştu. En son haberimizde de dediğimiz gibi Yerli Otomobil TOGG için 25 Firma ile anlaşıldı ve hızlıca çalışmalara başladı. Bu yüzden işçi alımı yeteri sayıya ulaşırsa sonuçlar açıklanacaktır.

En kısa sürede alımların yapılması dileğiyle. Şimdi tekrardan sizlere formu bırakıyorum. Yerli otomobil yapımında veya fabrika kurulumunda çalışmak emek vermek istiyorsanız eğer formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu için TOGG İş başvuru formu: https://www.togg.com.tr/content/bize-katil adresindedir.

Benzer içerikler

11 Yorum

  1. Ben nasil is başvurusu yapabilirim oto koltuk dikiminde ve kalitesinde deneyimliyim uzun yillarimi vetdim teknik malzeme orhan holding lear trım çalıştım teşekkürler

  2. Salamunaleyküm Hayırlı işler ben cengiz demir iş başvurusu için arkadaşlara şimdiden teşekkür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu