Yerli Otomobil Haberleri

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunacağım. Yerli otomobil fabrikası ne zaman kurulacak? Tüm bunlara değindiğim yazımı okumaya devam ediniz.

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak?

2020 nin en büyük ve en güzel gelişmesi yerli otomobil desek yeridir. Tanıtımı her ne kadar 2019 Aralık ayında gerçekleşse de bizim için 2020 yılı gelişmesi olarak görülmektedir. Tanıtımından sonra hayli sevilen yerli üretim otomobilimiz olan TOGG için öncelikle fabrika açılması sonrasında seri üretim derken 2022 yılının sonunda yollarda göreceğiz. Bu gelişmeler olurken hızlıca bir fabrika kurulumu ve işçi alımı yapılacak bunun için de Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu açıldı.

Sizler de elektrikli yerli otomobil TOGG fabrikasında çalışmak istiyorsanız, 4,600 kişilik işçi arasında olmak istiyorsanız eğer yerli otomobil fabrikası iş başvurusu formunu doldurmanız yeterlidir. Togg sitesi üzerinden yapılacak bu başvuru sonrasında alım gerçekleşecektir.

Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu ne zaman başlayacak? Sorusuna cevabımız şu an online olarak başvurular devam ediyor. Alım ne zaman gerçekleşecek bu net olarak bilinmese de yakın zamanda sonuçlanır diye umuyoruz. Çünkü bu aylar içerisinde fabrika temel atma töreni yapılacağı için çalışanların belirlenmesi çokta uzun sürmeyecektir.

TOGG fabrika işçi alımı için sizde başvurmak istiyorsanız eğer ikametiniz de Bursa ise tam da size göre bir iş diyebiliriz. Az çok otomotiv sektöründen anlıyor ve zanaatiniz de varsa hemen aşağıdaki formu doldurmak için siteye gidiniz. Bazen Yerli otomobil neden Bursa da üretilecek? diye sorular alıyorum. Bunun sebebini de açıkladım. O yazımızı ziyaret ediniz. Yerli otomobil fabrikası işçi alımı şartları ise şu an hazırlanmış değil. Zaten yapılan ilk açıklamada vasıflı vasıfsız toplam 4600 kişiye yakın işçi alınacağı duyurulmuştu. En son haberimizde de dediğimiz gibi Yerli Otomobil TOGG için 25 Firma ile anlaşıldı ve hızlıca çalışmalara başladı. Bu yüzden işçi alımı yeteri sayıya ulaşırsa sonuçlar açıklanacaktır.

En kısa sürede alımların yapılması dileğiyle. Şimdi tekrardan sizlere formu bırakıyorum. Yerli otomobil yapımında veya fabrika kurulumunda çalışmak emek vermek istiyorsanız eğer formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. TOGG İş başvuru formu

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı