Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı

Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı. Sosyal medyada büyük ilgi gören Yerli Otomobil Polis arabası ve Yerli Otomobil Jandarma arabası paylaşımı yaptı. Yani Yerli Otomobil için Polis ve Jandarma paylaşım yaptı

Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı. Sosyal medyada büyük ilgi gören Yerli Otomobil Polis arabası ve Yerli Otomobil Jandarma arabası paylaşımı yaptı. Yani Yerli Otomobil için Polis ve Jandarma paylaşım yaptı. Kısa sürede ilgi gören bu paylaşımlar gerçekten beğeni toplamayı başardı.

Yerli Otomobil Polis ve Jandarma desteğini aldı

Yerli Otomobil Polis arabası ve Yerli Otomobil Jandarma arabası paylaşarak sosyal medya hesaplarından destek verdi. Yerli Otomobil Polis, Jandarma araçlarında kullanılırsa diye görsel paylaşıldı. Bu görselde İç İşleri Bakanlığına bağlı olan iki kolluk kuvvetinin de araçları çok mükemmel görünüyordu. Şimdi sizlere paylaşımları göstereceğiz. Hem Yerli otomobil Jandarma arabası hem de Yerli otomobil Polis arabası sosyal medyada olağanüstü güzel yorumlar almayı başardı.

Bu yüzden yerli otomobil için de şunu diyebiliriz. ” Yerli Otomobil Polis, Jandarma desteğini aldı ” Her iki Teşkilat da Türkiye’nin Otomobili TOGG’a desteğini bu şekilde göstermiş oldu. İlerleyen süreçte tüm kamu kurumlarında Yerli arabayı görmek bizler için çok daha iyi bir gelişme olacaktır.  Özellikle de Milletvekilleri, Bakanlar, Valler ve Kaymakamlar bu araçları makam aracı olarak kullanırlarsa çok ekonomik bir hamle olacaktır. Bu iş zaman alsa da gelecekte görmek hayal olmayacaktır.

Yerli Otomobil Polis arabası;

Yerli Otomobil Polis arabası

Yerli Otomobil Polis arabası

Yerli Otomobil Jandarma arabası;

Yerli Otomobil Jandarma arabası

Yerli Otomobil Jandarma arabası

Bu araçlar sizce ilerde kullanılır mı? Ve nasıl olmuş? Bu soruları yorum kısmından cevaplayabilirsiniz.

Önerilen İçerikler; 

Benzer içerikler

Bir Yorum

  1. Polis ve jandarma araçlarında yerli otomobil kullanılması çok iyi olacaktir aslında devletin her yerinde yerli ve milli araç kullanılmalı.. hep destek tam destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu