En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021 yılı detaylarını sizlere sunduk. Gelin 5 farklı yedi koltuklu SUV modellerini hep birlikte inceledik. Çok sayıda insan veya çok fazla bagaj veya her ikisini birden taşıyorsanız, 7 koltuklu bir araç sizin için olabilir.

Bu gün sizlere detaylı bir içerik hazırladık. En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri yılı detaylarını sizlere sunduk. Gelin 10 farklı yedi koltuklu SUV modellerini hep birlikte inceledik. Çok sayıda insan veya çok fazla bagaj veya her ikisini birden taşıyorsanız, 7 koltuklu bir araç sizin için olabilir.

En iyi 7 koltuklu araçlar esnektir ve çok sayıda koltuk veya çok sayıda bagaj alanı arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. En büyüğü her ikisini de yapmayı başarır – altı yolcuyu ve eşyalarını rahatça götürür.

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri

1. Volvo XC90

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Volvo XC90 sadece lüks görünmekle kalmıyor, aynı zamanda İsveç’ten çıkan en havalı iç mekanlardan birinde dönümlerce alanla görünümünü destekliyor. XC90’daki teknoloji, arabanın işlevlerinin ve ayarlarının çoğunu kontrol ettiğiniz, ön ve ortada portre odaklı güzel bir dokunmatik ekranla mükemmeldir. Son olarak, ön beş koltukta çok fazla alan var, ancak arkadaki iki koltuk yetişkinler için biraz sıkışık.

2. Land Rover Discovery

Land Rover Discovery, 7 koltuklu arabaların Leatherman’idir çünkü istediğiniz her şeyi hemen hemen yapabilen bir araçtır. Otoyolun uzak ucunda bir toplantı için yüzlerce mil gitmeniz mi gerekiyor? Sessiz ve rahat. Şehir merkezindeki trafikle uğraşmanız mı gerekiyor? Kolay. Sürmesi hafiftir ve harika bir manzara sunar. O tarlanın arka ucundan bir koyun almanız mı gerekiyor? Dünyanın en iyi off-road araçlarından biri için sorun yok. Ve tüm bunları altı diğer yolcu ile yapabilirsiniz. Land Rover’ın cimri olmasına rağmen, giriş modellerinin uydu navigasyonuna sahip olmaması.

3. Skoda Kodiaq

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Skoda‘nın reklam sloganı ‘Tek kelimeyle zekice’ ve Kodiaq’ın işini tam olarak nasıl yürüttüğü basitçe zekice. Beş yetişkin için yeterli alan var, ancak arkadaki iki koltuk sadece çocuklar içindir. Yine de bu, Kodiaq’ın manevra ve park etme sırasında yardımcı olan yönetilebilir bir boyut olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, Kodiaq’ın yolculuğunun kesinlikle çok sert tarafta olduğunu ve yolcularınız için işleri biraz rahatsız edebileceğini unutmayın.

4. Peugeot 5008

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Peugeot 5008’in en son güncellemeleri, sizi etkilemek için onu biraz sersemletti. Her şey görünüşle ilgili değil … beş ayrı arka koltuk var, bu yüzden herkes makul derecede rahat olmalı – gerçi en arkadaki koltuklarda oturan yetişkinler sadece kısa yolculuklar için orada olmak isteyecekler. Tüm 5008’ler iyi donanımlıdır, ancak dokunmatik ekran sistemi çok gecikebilir ve sürüş sırasında kullanmaya çalışırken çok mantıklı değildir.

5. BMW X7

BMW X7 temelde yükseltilmiş ve ekstra koltuklara sahip 7 Serisi lüks bir sedandır. Bu, iç mekanın güzel olduğu, yedi kişi için hektarlarca alan ve onları gerçekten de yaşam hakkında çok iyi hissetmelerini sağlayacak türden malzemelerle güzel olduğu anlamına geliyor. Bilgi-eğlence sistemi sınıfının lideri olmaya devam ediyor ve kokpit ekranı kısa ve net. Diğer pelüş yedi koltuklu araçlar biraz daha ucuzdur.

6. Audi Q7

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Audi Q7, sizi gözünüzü korkutmak için tasarlanmış gibi görünen bir otomobil, ama aslında direksiyonun arkasından büyük bir yumuşaklık. Standart havalı süspansiyon ve devasa koltuklar, onu yedi kişi için harika bir rahatlık sağlıyor ve eşyaları için geniş bir alan var. Bilgi-eğlence sistemi, bir BMW veya Mercedes’te bulacağınızların bir adım gerisinde kalıyor.

7. Volkswagen Touran

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Volkswagen Touran inkar edilemez bir Ronseal arabası, ancak büyük bir kutunun insanları ve nesneleri hareket ettirmenin en iyi yolu olduğunu ve Touran’ın son derece pratik bir yedi koltuklu olduğunu kabul ederseniz, o zaman hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Geniş açılan kapılar, koltuklardan herhangi birine girmeyi nispeten kolaylaştırıyor ve yetişkinler bile altı ve yedinci koltuklarda yeterince rahat olacaklar. Olumsuz tarafı? Eh, neredeyse isteyerek sıkıcı.

8. Citroen Grand C4 SpaceTourer

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Dünya, SUV’lar lehine MPV’ye sırtını dönüyor olabilir, ancak yedi kişilik boxy ailesi için hala bir gelecek gören Citroen için değil. Boxy, sıkıcı anlamına gelmiyor, çünkü Grand C4 Spacetourer, etrafındaki en havalı görünen MPV’lerden biri. Yedi yetişkin için yer var, ancak çeşitli koltukları kaldırmak ve indirmek bugünlerde bazı alternatiflerde olduğundan daha zor. Yine de, aşağı indiklerinde ortaya çıkan yük alanı geniş. Utanç verici bilgi-eğlence sistemi satış tarihini geçmişte kalmış.

9. Kia Sorento

Kia Sorento gerçekten neredeyse her şeyi yapan bir otomobil – hatta lüks ve etkileyici görünüyor. Yedi koltuğun tamamı için iyi bir alan var, bu nedenle arkadaki yetişkinler bile kendilerini fazla zorlamamalı ve bunlara girmek ve çıkmak nispeten daha kolay. Her Sorento’da bol miktarda ekipman bulunur, ancak yalnızca iki motor vardır (1.6 litre benzinli-elektrikli hibrit ve 2.2 dizel) ve her araba otomatik şanzımanlı dört tekerlekten çekişlidir. Ayrıca tasarım ödülü almış bir modeldir. Kaynak: https://www.kia.com/tr/faydalibilgiler/haberler/oduller/ilklerin-suvu-kia-sorentoya-tasarim-odulu.html

10. Volkswagen Sharan

En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri 2021

Bir an için Volkswagen Sharan’ın 2010’da piyasaya sürüldüğünü düşünün ve VW’nin orijinal tasarımı nasıl elde ettiğini anlamaya başlayacaksınız. 2015 güncellemesinin yanı sıra, araba her zamanki gibi, bu yüzden yedi kişi için çok büyük ve sürgülü arka kapılar gibi akıllı dokunuşlara sahip, ancak size asla yola ikinci bir bakış atamayacak. Ayrıca, oldukça büyük olduğundan sıkışık sokaklarda manevra yapmak en kolay yol değildir.

Bu gün siz değerli takipçilerimize En iyi 7 kişilik SUV araba modelleri yılı detaylarını sunduk. yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayınız.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu