Yerli Otomobilde Lale Figürü Dikkat Çekti

Lale figürü ve yerli otomobil detayı.. Yerli Otomobilde Lale Figürü Dikkat Çekti.. Yerli ve milli otomobilimizi tanıtılmasına 1 gün kala Bakan Mustafa Varank'ın paylaştığı bir fotoğrafta Lale detayı göze çarptı.

Lale figürü ve yerli otomobil detayı.. Yerli Otomobilde Lale Figürü Dikkat Çekti.. Yerli ve milli otomobilimizi tanıtılmasına 1 gün kala Bakan Mustafa Varank’ın paylaştığı bir fotoğrafta Lale detayı göze çarptı. Daha sonra da Kendi Twitter adresinden de bir gönderme yapan bakan Twitte Lale emojisi koyarak Lale detayını onayladı.

Yerli Otomobilde Lale Figürü Yer alıyor!

Yerli otomobilde lale detayı bulunmaktadır.  Yerli Otomobilde Lale Yer alıyor! Ayrıca her gün saat 14:30 da yeni bir detay paylaşacaklarını söyleyen Varank, bu gün o saatlerde Lale detayını paylaştı. Osmanlı Devleti esintisini Lale detayı ile görmüş olduk. Bildiğimiz gibi ilk defa Lale aşısı Osmanlı Döneminde ve bizim tarafımızdan bulunmuştu. Merak edilen diğer konu ise Logo konusu oldu. Acaba yerli otomobilde nasıl bir logo olacak bu merak edilmektedir.

Şimdi sizler için de bu resmi ve Bakan Varank’ın twitini sizlerle paylaşacağız. Twitter da Türkiye’nin Otomobili hesabında şu foto paylaşılmıştı;

Yerli Otomobilde Lale Figürü

Yerli otomobildeki lale figürü için ise Bakan Varank’ın tweti ise;

Yerli Otomobilde Lale Figürü Dikkat Çekti

Lale Detayı ile Osmanlı Esintisi

İşte bu resimlerden sonra emin olabilirsiniz ki yerli ürettiğimiz otomobil de ön panjurda lale detayı olacak. Yerli ve tarihi bir önemi olan Lale’nin bu araçta kullanılması bile gayet iyi bir gelişme diyebiliriz. Bu detayın hem Yerli Otomobil sayfasında hem de Bakan Mustafa Varank’ın profilinde paylaşılması iddia olayını ortadan kaldırarak gerçekliğini gösterdi.

27 Aralık 2019 yılında Sn. Cumhurbaşkanı’nın tanıtacağı yüzde yüz yerli otomobil şimdiden harika olacağa benziyor. Bu detaylar da geldikçe yerli otomobile olan ilgi hayli artmış durumda diyebiliriz. Yerli Otomobilde kullanılan Lale Figürü gerçekten de hoş bir detay olmuş diyoruz. Yerli Otomobilde Lale Figürü haberimizin sonuna geldik. Size Yerli araç ile ilgili tüm detayları yazdığımız yazımıza davet ediyoruz.

Önerilen İçerik: Yerli ve Milli Otomobil için Detaylar

İlginizi çekebilir

Bir Yorum

  1. Şimdi herkese soruyorum. Arabaya lale çizmek ne işimize yarayacak ? Hollandalı mıyız biz ? Onun yerine pratik özellikleri olsun. Mesela lastikleri kolay değişebilsin. Ben böyle şeyler ararım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu