Kaçmaya Çalışan Range Rover Arabalarla Dolu Caddeyi Parçaladı!

Kaçmaya Çalışan Range Rover Arabalarla Dolu Caddeyi Parçaladı! Toyota Hilux, Ford F-150 ve Land Rover Defender , tarihsel olarak gezegendeki en zorlu otomobillerden bazıları olarak biliniyor

Kaçmaya Çalışan Range Rover Arabalarla Dolu Caddeyi Parçaladı! Toyota Hilux, Ford F-150 ve Land Rover Defender, tarihsel olarak gezegendeki en zorlu otomobillerden bazıları olarak biliniyor. Land Rover’ın Range Rover’ı hiçbir zaman bu itibara sahip olmadı.

Biraz peluş, biraz titizdi, açık havada adamdan çok futbolcular ve rapçiler için. Ama şimdi bu tür bir eylemde bir Rangie gördüğümüze göre, bazı şeyleri yeniden değerlendirmemiz gerekebilir.

Kaçmaya Çalışan Range Rover Arabalarla Dolu Caddeyi Parçaladı!

Bu hafta Londra’da bir Range Rover çalındı, ancak mahalleden çıkmadan önce yarım düzine arabayı yıktı, neredeyse birkaç kişiye çarptı ve bir ton lastik yaktı. Bu olayda ölü olduğu için bu hırsızların bu aracı parçaladıklarını umuyoruz.

Bu olayın farklı açılardan iki videosu var elimizde. Bir adam yakın çekim TikTok tarzı bir aksiyon parçası alıyor ve diğeri kapı zili kamerası gibi görünüyor. Yorumlar, ilk SUV’nin çalındığını açıklıyor ve ikinci videoda sürücünün park yerinden sıyrıldığını ve bir BMW’yi sokağın kenarına sıkıştırdığını görebiliyoruz.

Azimli, hırsız geri çekilrek tekrar park halindeki başka bir arabaya çarpar, ardından tekrar çarpma hızında ilerlemeye devam eder. İkinci çarpmadan hemen önce küçük bir çocuk caddenin karşısına koşuyor. Ford Mondeo ve Mercedes C-Class da katliam yakalanmaktan kaçamadı.

Range Rover sonunda serbest kalır ve hızlıca kaçarken peşinden koşan başka bir Range Rover gelir. Çalınan aracın sahibi olup olmadığından emin değiliz. Plakayı yayalar almış gibi görünüyor, ancak bu muhtemelen hırsızı bulmalarına yardımcı olmayacak.

Kaçmaya Çalışan Range Rover Arabalarla Dolu Caddeyi Parçaladı!

Diğer yorumlar, “sigorta şirketleri bir antrenman yapacak” şeklinde oldu.  Ayrıca, çarpma veya çarpışma sizin aracınıza olsaydı sizin tepkiniz ne olurdu? Yorumlar kısmından bizlerle düşünceleriniz paylaşabilirsiniz.

Tiktok Tarzı: https://www.youtube.com/watch?v=5_ac_0EbkWo&ab_channel=FightingTravellersBKB

Video: Kaynak https://www.youtube.com/watch?v=1ARWKA1i84A&ab_channel=IftiAhmed

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu