Cupra Formentor fiyat listesi 2021

Türkiye’ye giriş yapan model olan Cupra Formentor fiyat listesi 2021 yılında ne kadar? Tüm paket fiyatları ve özellikleri hakkında detay sunacağız.

Bu gün size Türkiye’ye giriş yapan model olan Cupra Formentor fiyat listesi 2021 yılında ne kadar? Tüm paket fiyatları ve özellikleri hakkında detay sunacağız.  Şimdi gelelim yazımızın detaylarına;

2021 Cupra Formentor fiyat listesi

Eskiden Seat’ın bir modeli olan Cupra daha sonra markadan ayrılıp yeni bir marka olmuştu. Cupra markası daha sonra da Cupra Formentor modelini çıkardı. Yani Cupra bir model iken şimdi kendisi model çıkaran bir marka olmuştu. Yine Seat çatısı altında çalışmaya devam ediyor.

Cupra Formentor fiyat listesi 2021

Bu işlem tıpkı Dacia – Renault ilişkisi gibi desek yeridir. Şimdi de Cupra Formentor 2021 fiyat listesi hakkında sizlerle detaylar paylaşacağız. Tabi öncelikle  Cupra Formentor Modeli detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.  Motor ve paket bilgilerine bakmak için o yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Cupra Formentor fiyat listesi ne geçmeden önce son olarak bir not vermek gerekirse bu model Türkiye’de sayılı noktalarda satılacaktır. Bu noktaları da bu yazımızda görebilirsiniz.

Versiyon    (Modeller)                                                             Fiyatlar

  • CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 HP DSG                                490.000 TL
  • CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive               860.000 TL
  • CUPRA Formentor 1.4 eHybrid 205 HP DSG                        700.000 TL
  • CUPRA Formentor VZ 1.4 eHybrid 245 HP DSG                  760.000 TL

Yukarıdaki fiyatlar belirlenen satış fiyatıdır. Bu fiyatlar Nisan 2021 yılına ait fiyatlardır. En güncel fiyatları resmi siteden görebilirsiniz.

Bu günkü sorumuz sizlere forum sitemizden geldi: İkinci el otomobil fiyatları düşer mi? Sorusunu cevaplamak için linke tıklayınız.

Doğuş Otodan Güncel fiyatlara bakınız. 

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu