Elektrikli Araba ZOOP Kiralama

Bu gün sizlere Mini Elektrikli araba ZOOP Kiralama işlemlerini ve bu kiralama fiyatları hakkında detayları anlatacağım. İzmir de başlayan bu proje yavaş yavaş Türkiye’nin her noktasında kullanıma başlayacak.

Öncelikle Zoop nedir diyerek başlamak istiyorum. Zoop güneş enerjisi ile kendini şarj eden elektrikle çalışan mini araçtır. Proje telefonunuza indirilen bir uygulama ile başlatılmaktadır. Yani anahtarı oradan kuracağınız kimlik detaylarınızın yer aldığı ZOOP uygulamasıdır. Diğer detaylar için Yerli Aplikasyon Zoop, Hayırlı Olsun! Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca araç dolu batarya ile tam olarak 70 km hıza çıkarak, 100 km mesafeye kadar gidebiliyor. Türkiye de gilizlenen bu proje şimdi Avrupa’da da kullanıma sunulacaktır.

Elektrikli Araba ZOOP Kiralama

ZOOP Elektrik araç kiralama

Burada şehir içi kısa mesafede araç kiralama isteğini ortadan kaldırma amaçlanmaktadır. Yani büyükşehir içerisinde ilçeden ilçeye geçeceksiniz. Bunun için Elektrikli Araba ZOOP Kiralama devreye girecektir. Araç dolu iken yeşil ışık yanarken, şarjı azalırsa da kırmızı ışık yakacaktır.

Yeni nesil elektrikli araç kiralama sistemi olarak kurulan Elektrikli mini araç ZOOP kiralama fiyatları ise uygulamasında mevcuttur. Araba kiralama fiyatları ve şartları ancak ZOOP uygulamasını indirerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca hemen aşağıda yer alan video üzerinden merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Şu an için İzmir’de kiralanabilen ZOOP için belirlenen noktalardan aracı alıp belirlenen noktalara teslim etmeniz gerekmektedir. Araçlar dakika bazında fiyatlara sahiptir. Şimdilik sadece günlük kiralama sisteminin aktif olduğunu söylememizde yarar vardır. İlerleyen zamanda ise dakika bazına dönecektir.

Aracı istediğiniz istasyondan alıp şimdilik 5 farklı noktada da Elektrikli araç ZOOP‘u teslim edebiliyorsunuz. Dediğim gibi ZOOP kiralama fiyatları zamanla da ortaya çıkacaktır.

Elektrikli Araba ZOOP Kiralama

Elektrikli Araba ZOOP Kiralama şartları nelerdir?

ZOOP kiralamak için aktif bir araç kullanıcı olmanız ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Bu şartları tamamlarsanız eğer Elektrikli araba ZOOP‘un kapıları sizlere açılacaktır. Ayrıca ZOOP araba kiralama için de adım adım randevu oluşturmanız ve randevu günü ve saatinde aracınızı istediğiniz bir noktadan teslim almanız gerekmektedir.

İnce bir detay vermek gerekirse de tıpkı araç kiralama yaptığınız gibi teslim almaya gelince de sözleşme ve benzeri evrakları doldurmanız gerekmektedir. Tıpkı Rent A Car sistemi gibi İzmir’de bulunan ZOOP aracını kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Detaylı sorunuz ve öğrenmek istediğiniz detayları ise araba forum sayfamızdan bizlere sorabilirsiniz.

İlgili Sorgular:

  • ZOOP kiralama fiyatları
  • ZOOP araba kiralama fiyatları
  • ZOOP araç Fiyatları
  • ZOOP elektrikli Araba Fiyatları
  • ZOOP ücret
  • ZOOP Araba Fiyatları
  • ZOOP Araba fiyat
  • ZOOP Araba fiyatı

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu