Ford Bronco Raptor 2022 ilk çeyrekte gelecek!

Kesinleşen bir haberi sizle paylaşalım. Ford Bronco Raptor 2022 de gelecek! Yeni Ford Bronco Raptor haberimize hoş geldiniz. Evet, şimdiye kadar gördüğümüz tek şey bir kaç resimden ibaret. 

Kesinleşen bir haberi sizle paylaşalım. Ford Bronco Raptor 2022 de gelecek! Hem de İlk çeyrekte araç tanıtılacak. Ama ülkemize gelmesi ise yaz aylarını bulabilir. Yeni Ford Bronco Raptor haberimize hoş geldiniz. Evet, şimdiye kadar gördüğümüz tek şey bir kaç resimden ibaret.

Ford Bronco Raptor 2022 ilk çeyrekte gelecek!

Bu haberler Ford severleri üzse de yine de iyi haberler var, çünkü Ford artık hardcore, yüksek performanslı Bronco’nun 2022’de geleceğini onayladı. Bu hiç de uzak değil ve ‘standart’ Bronco sürüşümüzün ardından gerçekten çok heyecanlıyız.

Ford CEO’su Jim Farley, Raptor haberlerini Twitter’da basit bir başlıkla duyurdu: “Kıçınızı sıkı tutun. #FordBroncoRaptor.” Anladım, şerefe Jim.

 

Yapılan paylaşım bu şekildeydi. Gerçekten de performanslı bir aracın geleceğini vurgulamış oldular.

Ford Bronco Raptor 2022 ilk çeyrekte gelecek!

Her neyse, daha büyük Ranger ve F-150 Raptors’tan FORD ızgarasının yanı sıra bazı parlak retro sarı farları alacağını açıkça görebiliyoruz. Daha güçlü bir V6 motoru (bir V8 ile de gelebilir bundan zarar gelmez), geniş kemerler ve revize edilmiş süspansiyon görmeyi bekleyin.

Çünkü merakla beklenen Ford Bronco Raptor 2022 de gelecek! sert bir kullanım sevenler ve güç tutkunları bu haberimizi merakla beklemektedir. Daha fazla detayı araç özellikleri netleşince sizlere sunacağız.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu