Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi 2020

Bursa Gemlik'te yapımına başlanan Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum nedir? Bu konu hakkında bilgi vermek için bu yazımızı kaleme aldık. Şu anda fabrika hangi aşamada ve fabrika yapımında son durum nedir? Bunları sizlerle paylaşacağız.

Bursa Gemlik’te yapımına başlanan Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum nedir? Bu konu hakkında bilgi vermek için bu yazımızı kaleme aldık. Şu anda fabrika hangi aşamada ve fabrika yapımında son durum nedir? Bunları sizlerle paylaşacağız. Şimdi sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi;

Bursa da yapımına başlanan Yerli Otomobil fabrikası için son durumu herkes merak etmektedir. Bizde bu haberi sizler için araştırdık. Şimdi hız kesmeden fabrikanın gelinen aşamaları neler bunları paylaşacağız.

Öneri: Yerli otomobil fabrikası iş başvurusu

TOGG Twitter adresinde geçtiğimiz günlerde bir açıklama ve video geldi. Fabrika için ve çalışmalar için yapılan bu kısa açıklama aslında herşeyi açıklıyor. Yani yerli otomobil fabrikası son durum nedir? Bu sorunun cevabı da bu açıklamada yer alıyor.

Yapılan açıklama ise şu şekilde; Gemlik’te çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Boya, enerji ve gövde binalarımızın zemin güçlendirme çalışmalarını tamamladık.” ve bunun yanında da bir video yer alıyor. O videoda da yapılan çalışmalar yer almaktadır. Hemen sözlerimi uzatmadan sizlere o videoyu da paylaşmak istiyorum. Siz de TOGG yerli otomobil fabrikası ne durum da? Son durumu nedir? Az çok bilgi sahibi olursunuz. Bu video içerisinde bu sorulara yanıt bulacaksınız.

Sizce hızlıca yapımına başlanan bu fabrika ne zaman araç üretimine başlar bu soruyu yorumlar kısmından cevap yazabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu