Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi için Toplantı Yapılacak

Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi İçin 12 Mayısta Toplantı Yapılacak. Bu toplantıyı  Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu duyurdu.

Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi İçin 12 Mayısta Toplantı Yapılacak. Bu toplantıyı  Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu duyurdu. Bu toplantının 12 Mayısta yapılacağı, inceleme ve değerlendirme toplantısı olacağı söylendi.

Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi için Toplantı Yapılacak

Evet değerli yerli otomobil severleri.. Bu haberimizin de detayında verdiğimiz gibi gerekli üretim tesisi kararları alınması için ve değerlendirmede bulunmak için bir toplantı düzenlenecektir. Bu toplantı ise 12 Mayıs 2020 de düzenlecektir. Corona Virüsü için bu projeye de erteleme gelirken tüm Türkiye yerli otomobil için tek yürek olmuştu.

Son günlerde adını az duyduğumuz yerli otomobil projesi için şimdiden çalışmalara tekrardan başlanıyor desek yeridir. Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulacak olan TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Temeli için günler belirlenmişti. Fakat temel atma töreni Corona Virüsü yüzünden ertelenmiş oldu. Bu vakit aralığında da yerli otomobil için duraksama zamanı başladı.

Ülkemizin milli gururu olacak olan ve tanıtımı sonrasında TOGG otomobili hayli sevilmiş, herkesin hayalini süslemeyi başarmıştı. Bu gün ise Elektrikli Otomobil Üretim Tesisi Projesi İçin 12 Mayısta Toplantı Yapılacak haberi bizleri umutlandırdı. Yani bu toplantıda muhtemelen yeni faaliyet planlaması yapılacaktır. Bu yapılacak olan toplantıyı da sizlere gününde sunmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu