Almanların Yerli Otomobile Karşı Olan Hazımsızlığı..

Almanların Yerli Otomobile Karşı Olan Hazımsızlığı dikkatten kaçmadı. Hürriyet Gazetesinde yayınlanan karikatürü tabuta benzeten Die Tageszeitung Gazetesi yazarı kıskançlığını sürdürmeye devam etti.

Almanların Yerli Otomobile Karşı Olan Hazımsızlığı dikkatten kaçmadı. Hürriyet Gazetesinde yayınlanan karikatürü tabuta benzeten Die Tageszeitung Gazetesi yazarı kıskançlığını sürdürmeye devam etti.

Almanların Yerli Otomobile Karşı Olan Hazımsızlığı devam ediyor?

Devrim arabası yapılırken de hazımsızlık yaşayan Almanya, bu kez de yerli otomobil TOGG için hazımsızlık yaşıyor. Hürriyet gazetesindeki yayınlanan Karikatürü çarpıtan ve o resimdeki arabayı da tabuta benzeten Die Tageszeitung Gazetesi yazarı Alman araçlarını savunarak yerli arabamızı aşağılama yoluna gitti. Bu demek oluyor ki yerli otomobilimiz güzel işler başaracak.

Yerli otomobil tanıtıldıktan sonra Alman otomobil üreticileri de bir hayli tedirgin olmuş, en azından Türkiye Pazarında olan otomobil payları tehlikeye girmiştir. Bunun bilincinde olarak dalga geçmeler ve yıldırma politikaları sürmektedir. Şu an Türkiye pazarı Alman araçları için büyük bir paya sahiptir. Fakat TOGG ile bu pazar azalacağı için tedirginlikleri devam etmektedir.

Yerli otomobil bayraklı karikatürü ile dalga geçen gazete yazarı ile yerli otomobil fabrikası gezmek de eğlenceli olacaktır diyerek sözlerimizi sonlandırıyoruz. İlerleyen zamanda Yerli otomobil fabrika açılışına o gazeteciyi özel davet ile gelmesi sağlanabilir. Buradan ilgili konunun değerlendirilmesini istiyoruz. Diyerek sözlerimizi sonlandırıyoruz.

Ayrıca yazımıza yorum yapmadan önce sizleri yerli otomobil forum sitemize üye olmaya davet ediyoruz. Çok aktif ve yeni konular mevcuttur. İstediğiniz konuyu açabilir, sorular sorabilir, var olan başlıklara düşüncenizi yazabilirsiniz. Foruma üye olmak 30 saniyedir. Sizleri de bekleriz.

Kayıt: https://forum.yerliotomobil.org/

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu