Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı

Erzurum'da düzenlenen Doğu Anadolu Kariyer Fuarı'nda 10 kamyon buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı. Fuarda ilginç görüntüler vardı. Bunlardan birisi de kardan yerli otomobil heykeli ilgi büyük oldu.

Erzurum’da düzenlenen Doğu Anadolu Kariyer Fuarı‘nda 10 kamyon buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı. Fuarda ilginç görüntüler vardı. Bunlardan birisi de kardan yerli otomobil heykeli ilgi büyük oldu. Görenler dönüp bir daha baktılar.

Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı

Erzurum da Doğu Anadolu Kariyer Fuarı bu yıl ilginç bir yapıma ev sahipliği yaptı. Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli görenleri şaşırttı. Yerli otomobil TOGG için 10 kamyon kar toplanarak buz halinde heykel yapıldı. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun tanıtımını yaptığı yerli otomobil halk tarafından çok sevilmiş ilgi çok büyük olmuştu.

Bu kez de bu sevgiyi Erzurum da görmüş olduk. Erzurum kariyer fuarında işverenler ile öğrenciler fikir alışverişinde bulunarak değerlendirdikleri 440 standın yer aldığı fuar özelliğini taşıyor. Burada işveren ile öğrenciler gelecek planı yaparak kariyer ortamı sağlanıyor.

Ayrıca Kardan yerli otomobil heykeli için ise 15 gün boyunca 25 kişilik profesyonel bir ekip çalışmış. 10 kamyon kar buz haline getirilerek bu otomobil heykelini ortaya çıkarmış oldular. Bu ara da TOGG Fabrikasının Temeli Ne Zaman Atılacak? bu konular tartışılırken bu heykel yerli otomobil sevenlere moral olmuş oldu. Çok güzel ve sempatik bir hareket olmuş diyebiliriz.

Ayrıca kardan yerli otomobil heykeli için ise resimler şu şekildedir.

Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli yapıldı

Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı

Buzdan yerli otomobil TOGG heykeli yapıldı

Buzdan yerli otomobil heykeli yapıldı

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu