Yedi koltuklu Dacia SUV modeli görüntülendi

Bu gün haberimizde 2022 Yedi koltuklu Dacia SUV modeli görüntülendi. Onu sizler için hazırladık. Kameralara yansıyan Dacia SUV modeli için detaylar sunacağız.

Bu gün haberimizde 2022 Yedi koltuklu Dacia SUV modeli görüntülendi. Onu sizler için hazırladık. Kameralara yansıyan Dacia SUV modeli için detaylar sunacağız. 2022 yılında çıkması beklenen 7 kişilik Dacia SUV modelinin ismi hakkında bir haber bulunmuyor.

Yedi koltuklu Dacia SUV modeli için henüz isim piyasaya sunulmadı. 2021 yılın sonlarında tanıtılması beklenen model hakkında bilinen tek şey 7 kişilik olacağı ve ekranlara yansıyan görüntüleri oldu. Lodgy modelinin yerini almasını beklenen model için kameralara yansıyan görüntüler aşağıda yer almaktadır. Hemen bu kamera görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yedi koltuklu Dacia SUV modeli görüntülendi

Yedi koltuklu Dacia SUV modeli görüntülendi

7 kişilik Dacia SUV modeli için baya geniş olacağı düşünülüyor. Bakınca Lodgy modeline benzeyen ve onun yerini alacağı düşünülen model için iç tasarımına dair herhangi bir resim bulunmuyor.

Gelişmeler oldukça sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca 2021 Dacia Duster Türkiye Fiyatı Mayıs 2021 yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Dacia SUV için gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu