Türkiye’de Satılan Cupra Modeli Hangisi?

Türkiye'de Satılan Cupra Modeli Hangisi? Cupra hangi model ile satışa çıktı? Türkiye'de hangi model satılıyor? Bu soruların cevabını vereceğiz. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Bu yazımızda sizlere Türkiye’de Satılan Cupra Modeli Hangisi? Cupra hangi model ile satışa çıktı? Türkiye’de hangi model satılıyor? Bu soruların cevabını vereceğiz. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Eskiden Seat’ın bir modeli için kullanılırken bir anda alt marka olarak ürettiği marka haline gelen Cupra otomobilleri Türkiye de de nisan itibariyle satışa başladı. Bu model Cupra’nın Türkiyede satışa çıkardığı ilk model diyebiliriz. Çünkü daha önce hiç bir modeli Türkiye’de satışa çıkmamıştı.

Türkiye'de Satılan Cupra Modeli Hangisi? Cupra hangi model ile satışa çıktı? Türkiye'de hangi model satılıyor?

Şimdi size Türkiye’ye hangi Cupra modeli geldi bunun detaylarına bakalım. Hep birlikte inceleyelim.

Türkiye’de Satılan Cupra Modeli Formentor oldu. Bu model ülkemizde satılan ilk Cupra modelidir. Gelin birlikte Cupra Formentor modelinin detaylarını inceleyelim. Motor seçenekleri ve detayları neler bakalım.

Türkiye'de Satılan Cupra Modeli Hangisi? Cupra hangi model ile satışa çıktı? Türkiye'de hangi model satılıyor?

Cupra Formentor VZ versiyonu 250 Beygir üzerinde motor seçenekleriyle geldi. Şimdi aşağıda sizlere bu motor seçeneklerini sunacağız.

  • 1.5 TSI 150 beygir DSG serisi
  • 2.0 TSI 310 beygir DSG 4Drive serisi
  • 1.4 eHybrid PHEV 205 beygir serisi
  • 1.4 eHybrid PHEV 245 DSG beygir serisi

Bu modellerin sunulduğu seçeneklerde baya iyi bir üstün teknoloji kullanılmış olarak karşımıza çıktı. örneğin tam 10 tane hoparlör seçeneği ile karşımıza üstün bir ses sistemi çıkıyor. Bunun gibi detayların hepsi gerçekten çok diyebileceğimiz özelliklerdir.

Cupra Formentor şu anda sadece Seat showroomları içerisinde ayarlanan bölümde ve Doğuş Oto tarafından belirlenen yerlerde satışa sunulacak. Bu araçlar şimdilik bu şekilde satılacak. Satış yapılacak merkezleri şöyle sıralayalım. Avek Tekstilkent, Vosmer İzmir, Doğuş Oto Çankaya, Doğuş Oto Maslak olarak biliniyor. Buralarda satışlar yapılacak.

Türkiye'de Satılan Cupra Modeli Hangisi? Cupra hangi model ile satışa çıktı? Türkiye'de hangi model satılıyor?

Cupra Formentor modeli fiyatı hakkında detay Cupra Formentor fiyat listesi 2021 yazımızda yer almaktadır.  Bunun için bilgiler geldikçe bizler sizlere bilgi paylaşımında bulunacağız.

Bu arada yorumlarınız bizler için önemlidir. Yorumlarınızı otomobil forum ailemize katılarak yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu