Günsel işçi Alımı Hakkında Detaylar

2021 yılı itibariyle yayınlanan yerli otomobil Günsel İşçi Alımı Hakkında Detaylar vereceğiz. Yerli Otomobil Günsel için işçi alımı şartları neler? Hangi pozisyonda alım yapılacak tüm bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

2021 yılı itibariyle yayınlanan yerli otomobil Günsel İşçi Alımı Hakkında Detaylar vereceğiz. Yerli Otomobil Günsel için işçi alımı şartları neler? Hangi pozisyonda alım yapılacak tüm bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Günsel iş işlanı detayları için yazımızı okumaya devam esiniz.

Öneri: TOGG vs Günsel Karşılaştırma

Günsel İşçi Alımı Hakkında Detaylar

Bildiğimiz üzere Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yerli otomobil Günsel’i duyurmuş seri üretime başlayacağını da duyurmuştu. Günsel resmi sitesinde ise işçi alımı için ilan yayınlandı. İlan detayları ise şu an merak edilen konular arasında yer alıyor. Bizde bunun detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Seri üretime hazırlanan yerli otomobil Günsel için en az lise mezunu olmak kaydıyla yeni iş ilanı yapıldı. İlanda 100 kişi alacakları kadrosu ise şu şekilde oldu. Marka tüm alanda faaliyetlere destek için alım yapacağını duyurdu. 180 kişilik kadrosunu 280 kişiye çıkaracak ve seri üretim için ise teknisyen ve mühendis alımı da gerçekleştirecek.

Şimdilik ilk etapta 1000 araç üretecek ve daha sonra da bu kapasiteyi artıracaklar. Yakın doğu üniversitesi içerisinde kurulan Günsel şirketi için bu sayı şimdilik ilk hedef olarak görülüyor.

Günsel İşçi Alımı Hakkında Detaylar

Yerli Otomobil Günsel için işçi alımı şartları neler?

Bu başlıkta merak edilen soru yani Yerli Otomobil Günsel için iş alımı şartları neler? Bu soruyu cevaplayacağız.

Günsel için en büyük alım şartı en az lise mezunu ve genelde teknik lise mezunu olmak şartı aranıyor. Bu alınacak personel yetiştirilmek üzere alınacak olan personeldir. Mühendisten kalıp ustasına kadar pozisyonda alım yapılacaktır. Diye açıklama yapıldı.

Günsel işçi alımı Hangi pozisyonlar için  yapılacak?

Günsel işçi alımı için hemen hemen otomobil fabrikası içerisinde bulunan tüm iş kolları pozisyonlarında alım yapılacağı söylendi. Günsel‘in internet sitesinde ise şu açıklama ile ilan verildi.

Eski problemlere yenilikçi çözümlerle kafa tutmaktan keyif alan, Az tüketerek çok değer ortaya koymanın gelişmek anlamına geldiğinin farkında olan,
Bu hikayenin parçası olmak ve iz bırakmak isteyenleri davet ediyoruz…
Bizimle misin?

Yukarıdaki ilan altında ise hangi pozisyonda iş alımı olacağı yayımlandı. Bu işçi alım pozisyonları ise şu şekilde;

  • Termal Yönetim
  • Araç Mühendisliği
  • Batarya sistem mühendisliği
  • Üretim
  • Tedarik ve satın alma
  • Bilişim teknolojileri
  • Elektronik ve yazılım
  • Tasarım

Yukarıdaki tüm pozisyonlar da Günsel işçi alımı yapmaktadır. Bu arada merak ettiğini konularda soru cevap forumuna giderek araştırmalar yapabilirsiniz. Günsel Forum sitesine bakıp merak ettiğiniz her şeyi danışabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu