Yerli Otomobil Haberleri

Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı

Merhaba yerli otomobil sitesi takipçileri bu gün sizlere Kıbrıs’ın yerli otomobili Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı bu konuyu anlatacağım. Kıbrıs yerli otomobil gelişmesinin detayları haberimizin devamında…

Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı

Bu gün Kıbrıs için mükemmel bir gün desek yeridir. Bu gün yani 20 Şubat 2020 günü Kıbrıs kendi üretimi otomobili yani Günsel’i tanıttı. Bu tanıtım için büyük bir bekleyiş büyük bir merak vardı. Gün geldi çattı ve artık Günsel otomobili B9 ve J9 modelini tanıtma zamanı gelmişti.

Bu gün de o tanıtım gerçekleşti. Gerçekten de güzel bir gösteri ile sunulan yerli otomobil Günsel modelleri beğeniyle karşılandı. Bir adet HP model bir adet de HP SUV model olarak tanıtılan Günsel Kıbrıs halkına mutlu bir gelişme oldu. Ayrıca Günsel B9 iç mekan tasarımı hakkındaki yazımıza bakınız.

Günsel Otomobili Özellikleri Neler?

Günsel özellikleri ise gayet iyi durumdadır. Normal bir otomobil ile Elektrikli otomobil farkı çok olmayacak şekilde eş değer desek yeridir. Şimdi gelelim Günsel Özellikleri neler bunun cevabına;

  • 20 dakikada %80 şarj
  • Full batarya ile 350 KM mesafe
  • 8 saniyede 0/100 KM hızlanma
  • 170 Km sınırlandırılmış hız
  • 187 BG güç üreten Elektirkli motor

Günsel B9 ve J9 modeli yukarıdaki teknik özelliklere sahip gayet iyi detayları bulunan bir araç olmuştur. Kıbrıs yerli otomobili Günsel tanıtımı bizler için de ilerleyen zamanda değerli bir adım olmuştur. Çünkü seri üretimi yapıp ülke içerisindeki otomobil ihtiyacını karşıladıktan sonra arabayı satışa sunacağı ülkelerden birisi de Türkiyedir. Bu yüzden bizlerde mutluyuz. İlerleyen zamanda Günseli Türkiye de görmek de bizlere gurur verecektir.

Ayrıca tanıtımı için güncel bir video buldum. Bu videoyu sizler için hemen aşağı bırakıyorum. Burada Günsel B9 ve J9 modeli için gayet iyi bir anlatım olmuş. Videoyu izledikten sonra görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı