2021 Volkswagen Tiguan Allspace için ilk Görsel Geldi

Bu gün haberimizin detayı şu şekilde; 2021 Volkswagen Tiguan Allspace için ilk Görsel Geldi. Sizler için bu görselden detaylar paylaşacağız.

Bu gün haberimizin detayı şu şekilde; 2021 Volkswagen Tiguan Allspace için ilk Görsel Geldi. Sizler için bu görselden detaylar paylaşacağız. Volkswagen Tiguan Allspace modeli için lansman tarihini ve detaylarını sizlere sunalım.

Volkswagen Tiguan Allspace modeli mevcutta olan modelden daha uzun geleceği söyleniyor. Buna ilave daha fazla yolcu kapasitesi olacağı söyleniyor. Yani 7 kişilik SUV olarak gelebilir.  Başka bir değişimin beklenmiyor. Ülkemizde SUV modellerine bu ara ilgi duyulmaya başlanıyor. Volkswagen de bu modeli ülkemizde de satışa sunacak diye bekleniyor.

2021 Volkswagen Tiguan Allspace modeli için paylaşılan görselde stop lambaları mevcut modeldeki ile aynı görünüyor. Bu da fazla bir değişimin olmayacağı görüşünü destekliyor. Beklediğimiz en büyük değişim ise 7 kişilik SUV modeli olacağı diyebiliriz.

Bu model için tanıtım ise 12 Mayıs tarihinde yapılması bekleniyor. Model için en net detaylar 12 Mayıs da olacak. O gün de sizlere tanıtım detaylarını sunacağız. Şimdi 2021 Volkswagen Tiguan Allspace görselini sizlerle paylaşacağız. İşte o resim;

2021 Volkswagen Tiguan Allspace

Yukarıda da gördüğünüz gibi dış tasarımı mevcut modele çok benziyor. Sadece uzun olduğu ve arka kısmın biraz da yüksek olduğu söyleniyor. Yani Tiguan Allspace 7 kişilik SUV olacağı düşünülüyor. Arka kısımda ise modelin yeni versiyonu olan Tiguan Allspace yazısı da olacağı söyleniyor. Mevcut modelden ayırmak için bu değişimin de olacağı gelen bilgiler arasında diyebiliriz.

Otomobil sitesi olarak biz de daha geniş iç mekan ve daha zengin iç tasarım olacağını bekliyoruz. Şimdi sözler 12 mayıs 2021 tarihinde olacak.  Bizde gelişmeleri sizler için takip etmeye ve paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu