2021 Renault Clio Fiyatları için Büyük Zam geldi!

Ocak ayında yeni model Clio 151 Bin Lira iken bir anda 2021 Renault Clio Fiyatları 171 Bin liradan satışa sunuldu. Mayıs ayında yaşanan bu artış için haberimizin detaylarına bakınız.

Ocak ayında yeni model Clio 151 Bin Lira iken bir anda 2021 Renault Clio Fiyatları 171 Bin liradan satışa sunuldu. Mayıs ayında yaşanan bu artış için haberimizin detaylarına bakınız. En düşük paketi için 20 bin lira artış yaşadı.

Ülkemizde döviz kuru’ndan kaynaklı otomobil firmaları modellerine bir bir zam yapmaya başladı. Zam furyasından bu kez de Renault Clio da etkilendi. Ocak ayında giriş modelinde ve düşük paketinde 151 bin liradan başlayan fiyat etiketine sahipken şu anda 171 bin tl fiyat listesi yayımlandı.

2021 Renault Clio Fiyatları Arttı!

Motor seçeneklerine ve paket seçeneklerine göre bu fiyat tam olarak 278 Bin TL ye kadar çıkıyor. Extra eklemeler ile birlikte 290 Bin Liraya kadar çıkıyor. Haberimizin detaylarında sizlere 2021 Renault Clio Fiyatları ve paket seçeneklerini açıklayacağız. Mayıs ayında yaşanan bu artışın döviz kuru sebebiyle olduğu dilleniyor.

Markalar bir bir model fiyatlarını artırırken Renault Clio da bu fiyatlardan etkilenmiş oldu. Ayrıca markanın en çok satan otomobilleri arasında yer alan bu model de artıştan nasibini almış oldu. Ayrıca merak edenler için de  Cupra Formentor fiyat listesi 2021 yazımıza da bakabilir model hakkında detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Bu arada forum sitemizde Clio Fiyatları Zamlandı başlığını açtık yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu