TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İçin 1.500 Personel Alacak

Bu gün haber kategorisinde sizlere TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İçin 1.500 Personel Alacak haberini yapacağız. Türkiye'nin yerli otomobili olan TOGG firması fabrika için 1.500 personel alacağını duyurdu.

Bu gün haber kategorisinde sizlere TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İçin 1.500 Personel Alacak haberini yapacağız. Türkiye’nin yerli otomobili olan TOGG firması fabrika için 1.500 personel alacağını duyurdu.

TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İçin 1.500 Personel Alacak

Bu duyuruyu sosyal hesabından paylaşan TOGG firması işçi alacağını belirtti. İşçileri de altyapısı tamamlanan fabrika inşaatının üst yapı çalışmalarını yapacağı için alım alacağını belirtti. TOGG resmi Twitter hesabından paylaşılan bu haberi sizlerle paylaşmak istedik.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu bünyesinde Gemlik ilçesinde yapılacak olan inşaatın üst yapı çalışmaları başlayacağı için işçi alımı yapacağını duyurdu. Böylece Bu fabrikada çalışmak görev ve yetki almak isteyenler için sevindirici haber de gelmiş oldu. Ülkemizin merakla beklediği yerli otomobil TOGG için sizin de katkınız olsun isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu kapsamda TOGG, Yerli Otomobil Fabrikası İçin 1.500 Personel Alacak. Alım ilanın detayları ise şu şekilde paylaşıldı. 2021 Ocak ayı içerisinde 150 kişiyi yıl sonuna kadar da 1.500 kişinin istihdam edileceği belirtildi. Böylelikle vatandaşlar için de istihdam sağlanacağı belirtildi.

TOGG resmi hesabından paylaşılan bilgi ise şu şekilde idi;

2021 yılına planlarımız doğrultusunda üst yapı çalışmalarına başlayarak girdik.

 

Gemlik Tesisimizde üst yapı inşaatı için Ocak ayında 220, toplamda 1.500 personel istihdam edilecek.

Bizi izlemeye devam edin.

#YeniLigGemlik

#TOGG

Yukarıdaki açıklama TOGG ( Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu) resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Listemize Göz Atınız:

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu