TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi? 2021

Sponsorlu Bağlantı

Bu gün sizlere haber kategorisinde TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi 2021 TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? 2021 yılında Bu soruyu yanıtlayacak ve sizlere yeni dönem araç muayenesinde kredi kartı dönemini anlatacağım.

TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi?

TÜVTÜRK muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? Sorusunu hep duymuştuk. Daha önceden kredi kartı ile TÜVTÜRK bayilerinde muayene istasyonu ücreti ödenmiyordu. Kredi kartı olanlar ise nakit olmadan aracını muayene yaptıramıyor ve geri dönmek zorunda kalıyordu. Bu da araç sahipleri için çok büyük bir sorun olmuş şikayetler ortaya çıkmıştı.

Sponsorlu Bağlantı

TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerlimi? 2021

Fakat yeni çıkarılan karar ile  15.01.2021 tarihinden itibaren artık Araç muayene istasyonunda kredi kartı kartı ile işlem yapabilecekler. Alınan bu kara ile TÜVTÜRK bayilerinde artık kredi kartı ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Yani TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli oldu. Yapılan çalışmalar sonucunda tüm Türkiye’de yer alan TÜVTÜRK bayilerinde kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz. Egzoz emisyon değerleri ve geçmiş döneme ait borçları da bu sistem ile ödeyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Öneri yazı: McLaren Formula E yarışına katılacak!

Bu haberimizi TÜVTÜRK Araç muayene istasyonunda kredi kartı geçerli mi? 2021 sorusunu ve TÜVTÜRK’te kredi kartı geçiyor mu? TÜVTÜRK kredi kartı geçerli mi 2021  benzeri soruların yeni yılda fazlaca olduğunu gördüğümüz için yazdık. Bu karar ile kredi kartıyla beklenen araç muayene ücretini kolayca ödeyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu