Mercedes EQS, Taycan, Model S ve E-Tron GT drag yarışı

Bu gün ilginç bir drag yarışını konu aldık. Yakında tanıtılan Elektrikli otomobiller arasına giren  Mercedes EQS, Taycan, Model S ve E-Tron GT ile drag yarışı yaptı. Yarışın sonunda çok ilginç şeyler yaşandı.

Bu gün ilginç bir drag yarışını konu aldık. Yakında tanıtılan Elektrikli otomobiller arasına giren  Mercedes EQS, Taycan, Model S ve E-Tron GT ile drag yarışı yaptı. Yarışın sonunda çok ilginç şeyler yaşandı. Şimdi gelin bu yarışı hep birlikte izleyelim.

Mercedes EQS, Taycan, Model S ve E-Tron GT drag yarışı

EQS, Taycan, Model S ve E-Tron GT drag yarışı videosu yabancı kanalda çekilmiş olan bir videodur. Bu video da çok ilginç bir sonuç ortaya çıkmış. Özellikle de Mercedes EQS modeli hayli zorlu geçen drag yarışında sınırlarını zorlamış.

Fakat ilginç video sonunda hüsran ile karşılaştı. Çünkü rakipleri çok güçlü olduğunu belirtelim. EQS nin rakipleri olarak elektrikli Taycan, Tesla Model S ve  Audi E-Tron GT gibi amiral gemisi otomobiller yer almış.

Bu devlerin arasında da gerçekten ezilmesi muhtemel görünüyor. Videoyu izlemek isteyenler için hemen aşağı bırakıyorum. Videoda ilginç sonucu gördükten sonra yorumlar kısmından bizlere düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Tabiki yarışın kazananın dan çok kaybedeni önemli durumda diyebiliriz. Çünkü yeni tanıtılan Elektrikli Mercedes EQS 450 bu drag yarışında sonuncu oluyor. Audi E-tron da bu rakipler arasında iyi performans sergiliyor.

Tüm aşamalarda bu modellerin arkasında kalıyor. Mercedes gibi bir markanın açık ara yenilmesi bu drag yarışını biraz daha basit kılıyor. Diyerek düşüncelerinizi merak ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu