MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri hakkında detaylar, menzil ve batarya kapasitesi ne kadar diye merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirsiniz

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri hakkında detaylar, menzil ve batarya kapasitesi ne kadar diye merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

Otomobil üç donanım seviyesinde (Konfor, Lüks ve Performans) ve iki aktarma organı (AWD ve RWD) ile sunuluyor. Elektrikli SUV, bağlantı seçenekleri ve 19,4 inç dokunmatik ekrana sahip MG Pilot güvenlik sistemleri ve yeni MG iSMART eğlence sistemi gibi gelişmiş teknolojinin yanı sıra göz alıcı bir tasarıma, üstün kaliteye ve kaplamaya sahip olarak geliyor.

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

4.674 mm uzunluğa ve 2.804 mm dingil mesafesine sahip Marvel R Elektrikli, geniş bir iç mekana ve oturma konforuna değer verenler için mükemmel tasarıma sahip olarak üretildi.

MG Pilotu

MG Marvel R Elektrikli de MG Pilot, kazaları önlemek ve caydırmak amacıyla 14 gelişmiş aktif güvenlik sistemine sahiptir. Sistem, diğer şeylerin yanı sıra, sürücüyü olası çarpışma tehditlerine karşı uyarır, ancak aynı zamanda yolculuğun her zaman anti-spin ve anti-slip ile kontrollü devam etmesini sağlar. MG Marvel R Elektrikli’deki yeni MG Pilot özellikleri, ELK (Acil Durumda Şeritte Kalma) şerit sistemi ve Uyuşukluk Uyarı Sistemidir (DWS).

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

Dört tekerlekten çekişin yanı sıra arkadan çekiş

MG Marvel R Elektrikli , yalnızca yüksek performanslı görünmekle kalmaz, aynı zamanda sportif siluetini yüksek performansla birleştirir. Araba, iki güçlü ve gelişmiş güç aktarma organlarında mevcuttur. Tri-Motor aktarma organları, 212 kW (288 hp) maksimum güç ile 370 km’lik bir WLTP kilometresi ile eşleştirilen dört tekerlekten çekişli üç elektrik motoru sunar.

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

Arkadan çekişli versiyon, arka akstaki iki motoru ile 132 kW (180 hp) güç üretiyor ve WLTP sürüş döngüsüne göre 402 kilometreye ulaşıyor. Her iki güç aktarma sistemi de enerjiyi 70 kWh lityum iyon pilde depolar ve 11 kW gücünde yerleşik üç fazlı şarj cihazı sayesinde AC üzerinden genel şarj cihazlarıyla uyumludur. Sadece 40 dakikada %80 hızlı şarja ulaşabiliyor.

Teknik Özellikler

MG Marvel R Elektrikli Otomobil Özellikleri

MG Marvel R için detay yazımızın sonuna geldik. Özellikle ülkemizde satılan model olan Elektrikli SUV MG ZS EV Modeli Özellikleri, Satış Fiyatı ve Tarihi hakkında detaylar yer alan yazımızı okuyabilirsiniz. Siz bu aracı nasıl buldunuz? Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu