Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek!

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üreteceğini duyurdu. Harley Davidson'un elektrikli bisiklet markası Serial sadece 1 adet elektrikli bisiklet üretecek ve bu üretilen bisiklet modelini açık artırma ile satışa çıkaracak

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üreteceğini duyurdu. Harley Davidson’un elektrikli bisiklet markası Serial sadece 1 adet elektrikli bisiklet üretecek ve bu üretilen bisiklet modelini açık artırma ile satışa çıkaracak.

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek

Harley Davidson elektrikli bisiklet markası Serial bölümünü kendinden ayırıp elektrikli bisiklet üretimi yapmakta idi. Sadece bir tane seri olarak da konsept model oluşturan Harley bu seriden sadece bir tane üretecek ve bu seriyi açık artırma yaparak satacak. Tarz olarak da Harley Davidson motosikletlerine benzeyen modele en fazla parayı veren kişi sahip olacak.

Harley Davidson sadece bir adet elektrikli bisiklet üretecek!

Açık artırma ilanına ise Harley Davidson severler katılacak gibi görünüyor. İşte bu serinin ilk üyesi MOSH/CHOPPER modeli retro tarz bir elektrikli bisiklet. Bisiklette, 250W gücünde bir elektrik motoru yer alıyor. 526 Wh pil paketi 160 kilometrelik bir menizl vadediyor. Tabi bu menzil kullanıma göre değişkenlik gösterecektir.

Ayrıca açık artırma sadece 3 gün sürecek ve en çok fiyatı veren kişiyi de alacaktır. Hatta şu ana kadar da 6 bin dolar verildiği söyleniyor. Dahası da olursa gelişmeleri sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu