Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı

Bu gün de yerli Kıbrıs'ın Yerlisi Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı onun haberini sizler yapmak istedik. Günsel resmi Twitter hesabında Günsel B9 iç tasarımı paylaşıldı.

Bu gün de yerli Kıbrıs’ın Yerlisi Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı onun haberini sizler yapmak istedik. Günsel resmi Twitter hesabında Günsel B9 iç tasarımı paylaşıldı.

Şık ve Sade Notu düşülerek Günsel B9 iç tasarımı paylaşıldı.

Kıbrıs yerli otomobilini tanıtacağını açıklamıştı. O yazıya ulaşmak isteyenler için;  Kıbrıs yerli otomobil Günsel için gün sayıyor adlı yazımıza bakabilirsiniz. Tanıtım Tarih 20 Şubat olarak belirlenen Günsel B9 için bu gün Günsel’in Resmi Twitter hesabından paylaşım yapıldı. Sayılı günler kala bu paylaşım Kıbrıs halkını ve bizleri heyecanlandırdı.

Günselin Resmi Twitter hesabında paylaşılan Tweetler şu şekildeydi.

Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı

 

Yukarıdaki Günsel B9 iç Mekan Tasarımını paylaştığı Tweet’ler di. Şimdi ise o Tweet’ler içindeki Günsel’in iç mekan tasarımı fotoğraflarına;

Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı

Günsel B9 iç Mekan Tasarımı Paylaşıldı

Değerli arkadaşlar sizlere Kıbrıs’ın Yerli Otomobili Günsel B9 iç tasarımı resimlerini sundum. Bu otomobil 20 Şubat 2020 de tanıtılacaktır. Merakla beklenen Günsel B9 için ağıdaki link üzerinden forum sayfamıza yorumlarınızı bekliyoruz.

Günsel Forum sayfamıza bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu