Teknik Gelişmeler

Yerli otomobil kaç beygir güce sahip?

Merhaba yerli otomobil sitesi takipçileri. Bu gün merak edilen bir konu olan Yerli otomobil kaç beygir güce sahip? TOGG kaç beygir? SUV versiyonu ve Sedan olanı ayrı ayrı sizlere ne kadar güç ürettiklerini anlatacağım.

Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor?

TOGG kaç beygir? Diye sosyal medyada yorumlar yapılıyor. Bende bu tip soruları yanıtlamak için güzel bir yazı kaleme aldım. Bu yazımızda Yerli otomobil kaç beygir güç üretiyor onun cevabını vereceğim.

Öncelikle yerli otomobil TOGG 3 model ile tanıtıldı. Bunların ikisi SUV birisi de Sedan otomobildir. Yani toplamda 3 model sunulan Elektirkli otomobilin kaç beygir olduklarını sizlere yanıtlayacak ve detaylar paylaşacağız. Şimdi sizlere 3 seriden oluşan TOGG beygir özelliklerini sunacağız.

C – SUV Beygir gücü: 400

B – SUV Beygir gücü: 200

Sedan Beygir gücü: 200 

Yukarıda TOGG serilerinin modellere göre ayrı ayrı beygir güçleri yer almaktadır. Yerli otomobil için ve diğer elektrikli otomobiller için gayet iyi değerlere sahip diyebiliriz. Bizim yerli otomobilimiz otomobil piyasasına bu değerlerde giriyor. Bu da gurur verici bir detay diyeceğiz. Çünkü otomobiller elektrikli olarak aşırı güç üretemez diyorlardı ve biz bu güçleri normal şekilde ürettik.

Önerilen Yazı: Günsel B9 ve J9 modelini tanıttı

İlerleyen zamanda daha güçlü motorlar ve daha güçlü araçlar yapmamız dileğiyle. Yukarıdaki beygir değerlerine bakacak olursak eğer, sizce beygir güçleri yeterli midir? Yani Türkiye şartlarını ve coğrafik yapıyı göz önüne alırsak?

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı