GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor! Yazımızda bu model hakkında detayları ve tasarımı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor! Yazımızda bu model hakkında detayları ve tasarımı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!

Hem pikap hem de SUV olarak üretilen model, kesinlikle yollarda görmek isteyeceğimiz türden olmayı hakediyor.  Ancak her iki versiyon da da benimsediği hoş estetik olmadan bu keskin görüntü Tesla Cybertruck kadar popüler olur mu? Tesla Cybertruck hakkında detayların yer aldığı yazımıza bakabilirsiniz. Hummer EV için tasarımcılar, stili üzerinde çok çalıştılar ve şimdi EV’nin görünümü kesinleştiğini duyurdular.  GM mevcut tasarıma karar vermeden önce bize konsept görüntüleri paylaşarak kendi fikirlerini gösteriyor.

GMC Hummer EV, Cybertruck Kadar Keskin Görünüyor!

Kamyonun ilk konsept çizimlerini daha önce görmüştük , fakat yukarıdaki tasarım geçmişte gördüklerimizden çok uzak görünüyor. Burada, keskin kenarlar ve tekerlek yuvasından kesilen geniş kutu kemerler, açılı tasarımın kamyonun çoğu köşesine taşınmasıyla en büyük farkı yaratmış görünüyor. Tıpkı bir Tesla Cybertruck modeli gibi görünüyor.

Arka bagaj kapağı, sonuç olarak biraz spoylere benziyor ve tavan da benzer bir görüntüye kavuşmuş. Ön tarafa net bir bakış alamıyoruz, ancak, geniş, kare bir ön pano ile geçmiş Humvee tasarımlarının aynı kaba tasalak şeklini takip ediyor gibi görünüyor.

General Motors Design bize bu tasarımın arkasındaki sanatçının kim olduğunu söylemiyor ve imza okunamayacak kadar iyi olmuş, fakat kim olursa olsun hem fütürist hem de tipik görünüme uygun bir şey yaratma konusunda oldukça iyi bir iş çıkarmış. Mükemmel bir Hummer hissi.

Yaratılan her yeni arabaya yapılan işin takdir edilmesini sağladığından ve otomobil şirketlerinin yeni bir araçtaki her ayrıntının varyasyonlarını ne kadar yoğun bir şekilde saplantı haline getirdiğini anlamamıza yardımcı olduklarından, geçmiş tasarım fikirlerine bu bakışları kenara atmaktan oldukça kaçınıyoruz.

Bu nedenle, bir dahaki sefere yolda görünüşünü beğenmediğiniz bir araba gördüğünüzde, üretim versiyonuna karar vermeden önce sayısız başka tasarım deneyen tasarımcıları bir düşünün. Onların hepsi de GMC Hummer EV modeli gibi yoğun bir çalışmadan geçerek karşımıza çıkıyor. Bizler otomobil sitesi yazarları olarak bu modeli çok beğendiğimizi bildirmek istedik.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu