Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 2021

Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 2021 Audi Q3 Türkiye satış fiyatları ne kadar? Audi Q3 modelinin Motor seçenekleri ve fiyat listesi hakkında detayları sizlere yazmaya çalıştık.

Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 2021 Audi Q3 Türkiye satış fiyatları ne kadar? Audi Q3 modelinin Motor seçenekleri ve fiyat listesi hakkında detayları sizlere yazmaya çalıştık. Gelin hep birlikte bu aracın Türkiye fiyatı hakkında içeriğimizi okuyalım.

Yeni araçlar ülkemize nisan ayı itibariyle gelmeye aşladı. Büyük-küçük otomobil markaları bir bir modellerini Türkiye de satışa çıkarmaya başladı. Dün de haberini yaptığımız Cupra Formentor da ülkemizde satışa çıkmıştı. Bu gün de gelen bir sevindirici haberi sizlerle sunmak istedik.

Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 2021 Audi Q3 Türkiye satış fiyatları ne kadar?

Haberimizde Audi Q3 Türkiye de satışa çıktı. Şimdi ise merak edilen noktayı yani Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? Fiyatlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Sıfır araba fiyatları kategorimizde Audi Q3 modelinin Motor seçenekleri ve fiyat listesi hakkında detaylar şu şekilde;

Firma iki model için de 35 Turbo FSI serisi motor seçeneğini kullanmış görünüyor.

150 beygirlik motor, S tronic seçeneğiyle gelen Araç için ise S Line donanım seçeneği ve Advanced donanım paketi mevcut.

Advanced yani Giriş modeli 638.149 TL olarak açıklandı.

İkinci seçenek kısmında ise standart modelin S Line versiyonu bulunuyor. Bu versiyonun fiyatı da 659.814 TL olarak açıklandı.

Audi Q3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 2021 Audi Q3 Türkiye satış fiyatları ne kadar?

En yüksek fiyatlı model ise Sportback modeli oldu. Bu modelin fiyatı ise 689.337 TL olarak açıklandı. Diğer motor seçenekleri için herhangi bir gelişme olacak mı bilmiyoruz. Gelişmeler oldukça sizleri de haberdar edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu