Yerli Otomobil Haberleri

Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı

Değerli okurlarımız kimileri bu proje sahte derken bu gün ise Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı ve sahte yalan yerli otomobil hikaye diyenlerin ağzı açık kaldı. Yerli otomobilin Bursa da yapılacağı açıklandıktan sonra belirlenen arazide inceleme yapıldı.

Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı

Yerli otomobil şu anda hazırlıklar devam ederken Bursa’nın gemlik ilçesinde yapılacağı belirlenmişti. Bazı haber yayın organları fiyasko,  yalan haber diye yerli otomobili karalarken bu gün Bursa Valisi, Bakanlık yetkilileri ve Ak parti milletvekilleri Gemlik ilçesinde fabrika yeri olarak belirlenen arazide inceleme yaptı.

Bu haberi yine bizim sitemiz gibi milli ve yerli siteler kaleme alırken karalama yapan sitelerden ses soluk çıkmadı. Bu yüzden karalama kampanyaları yapan siteleri sizler baz almayarak yerliotomobil.org sitesini takipte kalıp en güncel ve en gerçek haberleri ilk sizler öğrenin diyerek sözlerime devam ediyorum.

Yerli otomobilin Bursa Gemlikte üretileceğini duyanlar hemen bir karalama kampanyası başlatarak buradaki arazide Zeytin ağaçlarının kesileceği iddiasında bulunmuştu. Fakat bu iddia tamamen hayal ürünüdür. Tıpkı eski Devrim Otomobiline yaptıkları gibi bizzat karalama kampanyasıdır. Demek yeridir.  Böylece ülkenin gelişmesine yerli otomobilimizi üretmeye engel olmaktır.  Kesinlikle altını çiziyorum. Asıl gaye zeytinlik yalanını ortaya atarak fabrika açılışına engel olmaktır.  Tüm halkımız bilinçli olmalıdır. İsteyen giderek Bursa Gemlikte Yerli otomobil fabrikası arazisini kontrol edebilir.  Orada mevcutta asla zeytinlik veya ağaçlık bir yer tahrip edilmeyecektir.

Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı. Kesinlikle bu şekilde bir detay olmayacağı iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı. Tüm bunların aslını yansıtmadığı ve tamamen hayal ürünü olduğu ve algı yaratılmaya çalışıldığını göstermektedir. Bir kaç haber sitesinin yerli olmayan tavırları ve milli ruha aykırı haber yaptığını zaten biliyoruz.  Bu sitelerin haberlerine itibar etmeyeceğinize eminiz. Diyerek sözümü sonlandırıyorum.

Önerilen içerik: Yerli otomobil nerede üretildi?

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı