Teknik Gelişmeler

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek?

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek? Bu modeller hangileri ve ilerleyen zamanda kaç model üretilmesi planlanıyor. Bunların hepsini sizlere açıklayacağız. Gelelim en önemli sorumuz olan kaç model üretilecek sorusunun cevabına, cevabımız yazımızın devamında dır.

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek?

Yerli otomobil TOGG modelleri sizlere sunacağız. Değerli okurlarımız yerli otomobil sitesi olarak takipçilerimize bu gün merak edilen bir konuyu açıklıyoruz. Yerli otomobil TOGG tam olarak 5 modelden oluşacak. 4 kategori ama 5 modelden oluşacak. Nasıl mı? Bir tanesi Sedan olacak, diğeri MPV tipi üretilecek, Diğeri Hatchback modeli Birisi C-SUV ve diğeri de B-SUV olarak üretilecek.

Yani toplamda 5 model olacak iki tanesi SUV  olduğu için 4 kategori 5 model diyebiliriz. Yerli otomobil TOGG öncelikle B-SUV, C-SUV ve Sedan olanı seri üretime başlayacak. Daha sonra da MPV ve Hatchback olan modelleri üretmeye başlayacak. Öncelikli olarak belli sayıda ilk üretimi planlanan modelleri üretip piyasaya sunacak. Hatchback ve MPV tipli station vagon diye de geçen modelini üretmeye başlayacak. Tabi öncelikli hedef SUV modelleri ve Sevilen Sedan modelini satışa çıkaracak.

  • C-SUV
  • B-SUV
  • Sedan
  • Hatchback
  • MPV tipi

Yerli otomobil TOGG kaç model üretilecek?

Daha ileriki aşamalarda ise Kamyonet, Kamyon ve Diğer tür pick-up tarzı modeller de üretebilir. Bunun içinde açıklamalarda şu geçiyordu. “Biz TOGG olarak ihtiyaç duyulan ve satarız dediğimiz modelleri bir bir üreteceğiz”  Bu açıklamalara dayanarak önümüzdeki süreçte pick-up tarzı modeller de görebiliriz. Kamyonet veya hafif ticari vs araçlarda üretilebilir. Bu da TOGG modelleri arasındaki yerini alabilir.

Yerli otomobil olsun yerli elektrikli Traktör olsun son 20 yılda hayli güzel gelişmemiz mevcuttur. Bu arada Yerli Elektirkli Traktör detaylarını merak edenler yazımıza bakabilirler. Yerli ürünlerin arttığı teknolojinin arttığı çağda geri kalmamak için yerlileşme adımlarımızı gayet iyi şekilde atmaktayız. Yerli iha olsun, yerli siha olsun, yerli gemi, uçak, atak helikopteri olsun bunların hepsi bizlerin yerli ürettiği teknoloji ürünleridir. Ayrıca yerli silahlar ve diğer askeri araçlar da hayli fazla üretilmektedir.

Bu gelişmeler bizleri hayli gururlandıran gelişmelerdir. Daha fazla yerli üretim için desteklerimizi bireyler olarak bizler de vermeliyiz. Bu arada sizler de merak ettiğiniz konu ve soruları yerli otomobil forumu içerisine sorabilir. Orada mevcut konulardan yararlanabilirsiniz.

Yerli Otomobil Sitesi

Yerli Araba sitesinin admini olarak ben Burak Özkan sizlere bu site de Yerli otomobil veya yerli araba gelişmelerini anlatmaya başladım. Yerli otomobil TOGG için tüm gelişmeleri sizlere sunmaktayım. Yerli Otomobil alanında en güncel haberleri özellikle de TOGG için tüm gelişme, haber, bilgi ve özellikleri için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı