Anlaşma Duyuruldu! Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak?

Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak? Sorusu merak ediliyordu. Bu gün TOGG Twitter hesabından paylaşılan bir tweetin haberini sizlerle paylaşacağız. TOGG inşaatını hangi firma yapacak?

Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak? Sorusu merak ediliyordu. Bu gün TOGG Twitter hesabından paylaşılan bir tweetin haberini sizlerle paylaşacağız. TOGG inşaatını hangi firma yapacak? Yerli Otomobil Fabrikası İnşaatı için anlaşma sağlandı. Atılan tweette hangi firma inşaatı tamamlayacağı belirtildi.

Anlaşma Duyuruldu! Yerli Otomobil TOGG inşaatını hangi firma yapacak?

Dediğimiz gibi bu soru çok merak ediliyordu. Herkes acaba TOGG fabrika inşaatını hangi firma yapacak diye merak ediyordu. Bu gün atılan bir tweet bu sorunun cevabını bizlere vermiş oldu. TOGG Twitter hesabından paylaşılan bilgiler aşağıda yer almaktadır. Bizde bu sorunun cevabını sizlere şimdiden veriyoruz.

Yerli Otomobil TOGG inşaatını Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş yapacak. Atılan tweette de bu firmanın imza töreni de fotoğraf olarak yüklenmiş. Bizler de bu haberi sizlerle paylaşmak istedik. Yani zemin çalışmalarının tamamlanmasından sonra Bursa Gemlik ilçesinde kurulacak olan yerli otomobil TOGG fabrika inşaatını yapacak firma belli olmuş oldu. Bu firma da Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş oldu. İmza töreninden bir kare de atılan tweette yer alıyor.

Atılan Tweet ise şu şekilde;

Akıllı ve çevre dostu özellikleri aynı çatı altında buluşturacak ve ‘bir fabrikadan daha fazlası’ olacak #TOGG #Gemlik Tesisinin zemin güçlendirme çalışmalarından sonra üst yapı inşaatını gerçekleştirmek üzere Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile anlaştık. #YeniLigGemlik

Yukarıda atılan Tweet yer almaktadır. İsteyenler yapılan yorumları ve paylaşımları resmi TOGG Twitter hesabından görebilirler.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu