Yeni BMW X3 Tasarımı Yanlışlıkla Görücüye Çıktı

Yeni BMW X3 tasarımı yanlışlıkla gösterildi. BMW ailesinin yeni X3 üyesi hakkında fikirler edinmemizi sağlayan gönderi yayından kaldırıldı.

Yeni BMW X3 tasarımı yanlışlıkla gösterildi. BMW ailesinin yeni X3 üyesi hakkında fikirler edinmemizi sağlayan gönderi yayından kaldırıldı.

Gün geçmiyor ki otomobil dünyasında tuhaf ve ilginç olaylar yaşanmaya devam etmesin. Gerek teknoloji ve gerekse otomobil pazarlarında sık sık gördüğümüz bir hadise yeniden yaşanmakta. BMW’nin İspanya ekibi yanlışlıkla X3 görselleri paylaştı. Alışıla gelmişin dışında gerçekleşen bu hadise büyük yankı yarattı. Zira bir otomobilin tanıtımı ilk defa bu şekilde gerçekleşmekte.

Normal şartlarda BMW X3 hâlâ daha tanıtılmadı. Aynı zamanda aracın resmi özellikleri hakkında da herhangi bir bilgimiz yok. Zira BMW bu bilgileri önümüzdeki birkaç ay içerisinde yayımlamak niyetinde. Ek olarak bu niyetin de resmi olarak teyit edilmediğini belirtelim. Biz sadece kulislerde dolaşan söylentileri referans almak suretiyle konuşuyoruz.

Ancak görünen o ki BMW ekibi kısa süre içerisinde X3’ü tanıtmak istiyor. Zira BMW’nin İspanya ekibi X3 görsellerini paylaştığında dikkat çeken nokta görsellerin araç tanıtımı sonrası içeriği olmasıydı. Yani içerikler lansman sonrası paylaşılan tasarımları ve fiyat bilgisi kısımlarını andırmakta. Bu bağlamda da kısa süre içerisinde X3 hakkında bilgi almamız kuvvetle muhtemel.

Yeni BMW X3 tasarımı

Yeni BMW X3 Tasarımı Yanlışlıkla Gösterildi ve Yayından Kaldırıldı

Elbette ki bu hadisenin ardından yetkililer görselleri hızla yayından kaldırdılar. Ancak unutmayın ki internette bir şeyi paylaştıysanız o şey asla kaybolmaz. BMW için durum artık çok geç, ilgili görsel internette dolaşmaya devam ediyor. Fakat görselin otomobil hakkında çok az detay barındırdığını da belirtelim. Bu durum sanırım BMW için işin olumlu tarafı olacak.

Üst tarafta sizlerle de paylaştığımız görsele baktığımız zaman X3’ün yan hatlarında değişiklikler görmekteyiz. Özellikle tampon kısmında söz konusu olan genel değişiklikler ilgili otomobile farklı bir anlam katmış vaziyette. Çünkü BMW’nin yeni X3 modelinde daha keskin ve düz hatları kullanacağını bu yandan çekim görsel aracılığıyla açıkça görmekteyiz.

Fakat şunu da belirtmeliyiz ki yan taraflardaki kapı kısımlarında bariz bir değişiklik gözükmemekte. Görünen o ki BMW ekibi klasik X3 çizgisini de bozmak istememişler. Bu görsellere istinaden tanıtım ve satış yaklaşıyor diyebiliriz. Yeni BMW X3 tasarımı yanlışlıkla gösterildi fakat bilinçli gösteriminin kısa süre içerisinde başlaması olası. Firmanın elektrikli otomobiller hakkında planları olduğunu da biliyoruz, gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Emre Can Ulu

Yerli otomobil sitesi yazarı olan Emre Can Ulu'ya ait otomobil haberleri ve gelişmeler burada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu