Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı!

İngiltere'de Volkswagen ID.3'ün büyük kardeşi 310 millik menzil ile 37.800 sterline satışa çıktı. Yani Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı! Volswagen ID.4 satışa başladı mı? s

İngiltere’de Volkswagen ID.3’ün büyük kardeşi 310 millik menzil ile 37.800 sterline satışa çıktı. Yani Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı! Volswagen ID.4 satışa başladı mı? sorusuna yanıt arayacağız.

İngiltere’de Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı!

Volkswagen‘nin ‘ID’ EV serisindeki ikinci model geldi – ID.4 SUV şu anda İngiltere’de resmi olarak satılıyor ve Hükümetin (neredeyse) verdiği hibe sonrasında 37.800 £’luk bir başlangıç ​​fiyatı ile.. İlk otomobiller İngiltere’ye Mart ayında geliyor. Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı!

First Edition, iddia edilen 310 millik bir menzil için 77kWh bataryaya sahip ve maksimum 125kW oranında şarj edebilir özelliklere sahip bir araçtır. Volkswagen ID.4’ün sadece 30 dakika içinde neredeyse 200 mil değerinde güç alabileceği anlamına gelir. 0-100 km / s 8,5 saniye sürer ve arkaya monte edilen 201 hp üreten tek bir e-motor sayesinde en yüksek hıza ulaşabiliyor.

Öneri; Elektrikli araç Triggo

İngiltere'de Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı!

Normal ID.4’ler yılın ilerleyen zamanlarında gelir – dört tekerlekten çekiş için farklı boyutlarda piller ve ikiz motorlarla sunulacaklar. Volkswagen ID.3 ile aynı ‘MEB’ platformunu temel alıyor ve zamanla üç kıtada en az beş fabrikada inşa edilecek. Bir işaret VW açıkça bu şeyin oldukça iyi satılmasını bekliyor.

Tüm First Edition’larda özel rozetler ve 20 inç alaşımlar, ‘mikrofleece’ döşeme, en büyük, en akıllı bilgi-eğlence sistemi ve çok sayıda aktif güvenlik teknolojisi dahil olmak üzere birçok kit bulunur.

İngiltere'de Volkswagen ID.4 resmi olarak satışa başladı!

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu