Elektrikli araç Triggo

Elektrikli araç Triggo hakkında detaylar paylaşacağız. Elektrikli araç Triggo’yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor bu konuda sizlere detaylar sunacağız

Bu yazıda sizlere Elektrikli araç Triggo hakkında detaylar paylaşacağız. Elektrikli araç Triggo’yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor bu konuda sizlere detaylar sunacağız.

Elektrikli araç Triggo Nedir? Hangi marka üretiyor?

Elektrikli araç Triggo; ülkemizde ve Dünyada Elektrikli olan her şeye olan ilgi arttıkça yeni çıkan araçlar her zaman dikkat çekmeyi başarıyor. Bu gün de bizim dikkatimizi çekem Elektrikli  Triggo hakkında önemli detayları sizlerle paylaşacağız.

Elektrikli bisikletler, motosikletler ve scooter derken bu kez de mini araç olan Triggo gelişmesini ele aldık. Tıpkı Renault Twizy gibi elektrikli araç olarak üretilen Triggo Polonya merkezli bir firmadır. Yani herhangi bir markanın otomobili üreticisine ait değildir.

Elektrikli araç Triggo'yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor

Triggo Kaç KM menzile ve Hıza sahip?

Şirin ve tatlı olan bu otomobil 90 KM/Sa hıza ulaşabiliyor. hız olanağı en üst limit olarak 90 KM ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca dolu bir batarya ile de tam olarak 140 KM menzile sahiptir. Araç hızlanınca kendine özel olarak geliştirilen sistemiyle tekerlekleri hafif yanlara açarak devrilme olasılığını minimum seviyeye indiriyor.

Triggo Ne zaman satışa sunulacak?

Triggo henüz prototip aşamada olan bir elektrikli araçtır. Henüz tam anlamıyla üretim gerçekleşmemiştir. Ayrıca ilerleyen zamanda kiralama ve tek kişilik yolcu taşıma işine de uygun olarak yapılan bu araçlar otonom sürüş sistemini de destekleyeceği söyleniyor.  Hatta iddia edilen bir bilgide şu an prototip aşamada onun testinin yapıldığı bu denemelerin devam ettiği söyleniyor.

Elektrikli araç Triggo'yu hangi marka üretiyor? Kaç km menzile sahiptir? Triggo en yüksek hangi hıza ulaşabiliyor? Ne zaman satışa sunulacak? Kaç saatte şarj oluyor

Bu arada Triggo ne zaman satışa sunulacak sorusuna bizim cevabımız  ise 2022 de yollarda olacağı satışa çıkacağı söylendi. Henüz prototip olarak kullanıcıların deneyimine sunulan Triggo için 1 yılda herşeyin tamamlanıp üretimi yapılacağı netleşti.

Ayrıca Ülkemizde satılıp satılmayacağı da henüz bilinmiyor. Bir görüş belirtmek gerekirse de Renault Twizy ülkemizde nasıl satılıyor ise ilerleyen zamanda ise Triggo’yu ülkemize getirip satışını yapacak bir firma illaki çıkacaktır.

Öneri yazımız; Renault 5 Prototipi Görüntülendi

Ayrıca Triggo tanıtım videosuna bakabilirsiniz.

İlgili aramalar:

  • Triggo price
  • Triggo elektrikli araba
  • TRIGGO electric car
  • Triggo electric car fiyat
  • SAM electric vehicle
  • WEEVIL car
  • Triggo fiyatı
  • Triggo elektrikli Araba Fiyatları
  • Triggo elektrikli araba
Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu