Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı

Bu haberimiz de Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı bunun detaylarını sizlere sunacağız. Her ebeveyn, yolculuğun sadece yol boyunca araçta güvenli bir şekilde gezinmekten daha fazlasını içerdiğini bilir

Bu haberimiz de Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı bunun detaylarını sizlere sunacağız. Her ebeveyn, yolculuğun sadece yol boyunca araçta güvenli bir şekilde gezinmekten daha fazlasını içerdiğini bilir . Arkadaki gençlere göz kulak olmayı ve (birçok) taleplerinin karşılandığından emin olmayı içeren ikincil bir iş var. Toyota ve Lexus sahipleri için bu iş biraz daha kolay hale geldi.

Toyota Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı

Toyota, araç içi Wi-Fi ve WarnerMedia RIDE Uygulamasına erişim için AT&T ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. Bu özelliği kullanarak en çok beş cihaz en son canlı içeriğe kolayca erişebilir, bunları paylaşabilir ve yayınlayabilir. Bu, arka koltuklarda oturanlar için hedefinize ulaşmayı kolaylaştırmalıdır.

Bu hizmet, Lexus LX ve Toyota Sienna gibi araçlara harika bir katkı olacaktır . İkincisi, kablosuz kulaklık, uzaktan kumanda ve bir HD arka eğlence ekranı gibi aile dostu özellikler sunuyor. Akış hizmetine, Toyota ve Lexus’un seçkin 2020 ve daha yeni araçları için erişilebilir.

İlk ücretsiz Wi-Fi planı deneme süresi 90 güne kadar sürer. Kullanım sırasında, yolcular TruTV, CNN, HBO Max ve Cartoon Network gibi içeriklere erişebilecekler. Şu anda WarnerMedia RIDE uygulaması hem Google Play hem de Apple Uygulama Mağazalarından indirilebilir.

Toyota Mükemmel Araç İçi Eğlence Hizmetini Tanıttı

Toyota Motor Kuzey Amerika’nın grup başkan yardımcısı Steve Basra, “WarnerMedia RIDE’a erişim sağlamak için AT&T ile birlikte çalışarak, araç içi eğlence deneyimini yeniden tasarlıyoruz ve yolcuların en sevdikleri içeriğe yolun gittikleri her yerde erişebilmelerini sağlıyoruz,” diye açıkladı Toyota Motor Kuzey Amerika grup başkan yardımcısı Steve Basra .

Araç içi bağlantı, artık birçok müşteri için satın alma kararının önemli bir parçası olarak kabul ediliyor. Yeni bir arabada Apple CarPlay ve Android Auto yoksa , bazıları için bir anlaşma kırıcı olabilir. Lamborghini bile süper otomobillerine, bilgi-eğlence teknolojileriyle tanınmayan araçlar olan mükemmel bir Amazon Alexa Araç İçi Kontrol sistemini entegre etti . Toyota’nın AT&T ile yaptığı son hareket sadık kişileri memnun etmeli ve çocukları gülümsemelidir.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu