Dodge Charger Polis Arabaları Avustralya’ya Gidiyor!

Dodge Charger Polis Arabaları Avustralya'ya Gidiyor! Dodge Charger Amerikan otomobil kültüründe büyük bir rol oynamıştır: o rol aldı Hollywood filmleri

Dodge Charger Polis Arabaları Avustralya’ya Gidiyor! Dodge Charger Amerikan otomobil kültüründe büyük bir rol oynamıştır: model rol aldığı Hollywood filmlerinde güvenli olarak sokaklarımızda atılan polis devriye arabasıdır. ABD’de, Charger hala popüler ve satın alınan bir otomobil modelidir. Ayrıca Detroit’te binden fazlası çalınmıştır .

Dodge Charger Polis Arabaları Avustralya’ya Gidiyor!

Dodge Charger suçla savaşmak için doğmuş gibi görünüyor. Şimdi ise Avustralya, Queensland ve ötesindeki sokaklardaki suçluları tutuklamak için bu Amerikan efsanesi piyasaya giriyor. İki Dodge Charger Pursuit arabası kısa süre önce Avustralya Queensland’e indi, ancak oldukça önemli bir şey eksik: arabanın sağ tarafında bir direksiyon ve pedallar.

Dodge Charger Polis Arabaları Avustralya'ya Gidiyor

Sağ taraf derken, açıkça sol tarafı kastediyoruz. Bu iki Şarj Cihazı, SCD Remanufactured tarafından sağdan direksiyona dönüştürülmüştür ve  suçluları temizlemeye hazırdır. Charger Pursuit orijinal olarak Kanada, Ontario’da Dodge tarafından inşa edilmiştir. Ayrıca sertleştirilmiş çelik jantlar, yükseltilmiş bir fren sistemi ve özel iç özellikler ile donatılmıştır.

Charger Pursuit, ön tamponda entegre bir LED çubuk ve pit manevraları yapmak ve genel olarak sadece vurmak için sağlam görünümlü sert bir dış ekleme yer almaktadır. Şarj Cihazı, RWD veya AWD olarak yapılandırılabilir ve bir V6 veya V8 gaz motoruyla sunulmuştur. Daha güçlü 5.7 litrelik Hemi V8, 370 beygir gücüne yakın güç üretmektedir.

Her iki Avustralya otomobili de 300 beygirlik V6 motordan güç alıyor ve yerleşik ışık çubukları ile kurşun geçirmez kapılar ve pencerelere sahip olarak üretilmiştir. SCD Remanufactured’ın ortak sahibi Eddie Kocwa’ya göre, dönüştürülen bu polis arabasının her biri yaklaşık 100.000 $’a mal oluyor, ancak sunulan bu kadar çok konfigürasyonla fiyatlar büyük ölçüde artabiliyor.

Şu anda Avustralya Polis Gücü, Kia Stinger’ı bir otoyol devriye arabası olarak kullanıyor. Hatta daha yavaş görevler için bir Toyota Prius hibrit filosu işletiyor. Avustralya, polis arabası olarak Dodge modelini seçerek kendisini garantiye almıştır. Çünkü bu araçlar olabildiğince iyi giderek, istenilen performansı fazlasıyla sunmaktadır.

Ayrıca Dodge Charger Polis Arabalarına yönelik Güzel bir video bulduk. İzledikten sonra da sizce ülkemizde bu araca ihtiyaç var mıdır? Bu sorunun cevabını yorumlar kısmından cevaplayabilirsiniz. Video içeriği aşağıdadır. İyi seyirler..

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu