Otomobil Firmalarından Şubat Ayına Özel İndirim Kampanyaları

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler yüksek fiyatlar sebebiyle indirim kampanyalarını yakından takip etmeye başladı. Piyasa koşullarına göre avantajlı fiyatlarla yepyeni bir otomobile sahip olmak isteyenler, firmaların güncel indirim kampanyalarına ilgi gösteriyor. Hyundai ve Opel gibi Türkiye’de çok satan otomobil markaları da 2022 yılını Şubat ayına özel indirim kampanyalarını duyurdu.

Şubat ayına özel otomobil kampanyalarında fiyatta nakit indirimlerinin yanı sıra sıfır faizli kredi fırsatları da beğeni topluyor. Giderek artan fiyatlara rağmen otomotiv devlerinden gelen fırsatları kaçırmak istemeyenler 2022 Şubat ayına özel indirim kampanyalarından yararlanabiliyor. Hyundai pek çok modelinde kaçırılmayacak indirim kampanyaları ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor.

Hyundai Nakit İndirim ve Kredi Kampanyası

Hyundai Nakit İndirim ve Kredi Kampanyası

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai, şubat ayına özel kampanyalarını duyurdu. Bu ay içinde sıfır kilometre bir Hyundai i10 modeli satın almak isteyen müşterilere ödeme erteleme imkanı sunuluyor. Hyundai i10 sahipleri, taksit ödemelerine Eylül 2022’de başlama fırsatını kullanabiliyor. Aynı şekilde Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaşan Hyundai Bayon modeli için de kredi erteleme fırsatı devam ediyor.

Hyundai i20 modelinde 32 bin 600 TL’ye varan nakit indirim fırsatı sadece şubat ayı sonuna kadar geçerli oluyor. Nakit indirim yerine düşük faizli kredi kullanmak isteyen müşterilere de kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Hyundai i20 modellerinde şubat ayına özel 55 bin TL kredi için 12 ay vade seçeneği ile yüzde 0.99 faizli kredi desteği sunuluyor. Bir yıl vadeli bu kredi seçeneği Hyundai Kona 2022 modellerde de geçerli oluyor.

Opel Faizsiz Kredi ve Esnek Ödeme Fırsatları

Şubat ayına özel kampanyasını duyuran Opel, bu kampanyadan sadece Yeni Mokka, Combo Life, Combo Cargo, Vivaro Cargo, Vivaro City Van ve Zafira Life sıfır kilometre otomobil alımlarında yararlanılabileceğini açıkladı. Şirketin 2 ay ertelemeli 75 bin TL’lik kredi desteği 12 ay vade ile yüzde sıfır faizli olarak veriliyor. Faizsiz kredi kullanarak sıfır kilometre Opel satın almak isteyen müşterilere 12 ay vade ile 100 bin TL kredi çekme imkanı tanınıyor.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu