MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı!

MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı! MG bugün bir dizi crossover ve sedan satıyor, ancak tarihi İngiliz markası en iyi 20. yüzyılın görkemli roadster'ları için hatırlanıyor.

MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı! MG bugün bir dizi crossover ve sedan satıyor, ancak tarihi İngiliz markası en iyi 20. yüzyılın görkemli roadster’ları için hatırlanıyor. MG TF ve kült klasik MG B gibi arabalardan bahsediyoruz.

MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı!

Otomobil üreticisi Cuma günü, bu ayın sonunda Auto Shanghai 2021’de ortaya çıkacak bir konseptin ilk fotoğraflarını ortaya çıkardı ve muhtemelen bu roadster köklerine bir dönüşün habercisi oldu.

Yeni konsept MG Cyberster Elektrikli olarak adlandırılıyor ve pilli elektrik gücüne sahip iki kapılı bir roadster. MG ayrıntılarda kısa ama 5G bağlantısı, üç saniyenin altında 0-62 mph hızlanma ve 500 mil menzil için iyi bir pil olduğunu söyledi. Aralık tahmininin Amerika Birleşik Devletleri dışında kullanılan test döngülerine dayandığını ve EPA’nın metodolojisine göre muhtemelen daha düşük olacağını belirtmeliyiz. Bu arada MG Marvel R Elektrikli Otomobil Tanıtıldı! yazımızı da inceleyiniz.

MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı!

Konsept, MG’nin klasik roadster’larının yuvarlak farlarını simüle etmek için LED teknolojisini kullanırken, arkada cesur bir Kamm kuyruk şekli ve diğer İngiliz marka Mini’nin kendi arabalarında sunduğu Union Jack tarzı tasarıma benzeyen arka lambalar var.

MG Cyberster Elektrikli üretime bağlı olabilir mi? En son duyduğumuz MG , bu yıl elektrikli bir spor otomobil piyasaya sürmeyi planlıyor ancak bu bir roadster değil, bir coupe olacak . Bu, Cyberster’ın üretime bağlı olmadığını, MG tarafından yapılan, konseptin yalnızca markanın gelecekteki teknolojisine ve tasarımına işaret ettiğini belirten bir açıklamayla desteklendiğini gösteriyor.

MG Cyberster Elektrikli spor otomobil konsepti paylaşıldı!

MG’nin gelecekteki bir spor otomobil planlarını da içeren daha fazla bilgi, 21 Nisan’da Şangay otomobil fuarında görücüye çıktıktan sonra açıklanacak. Bizi izlemeye devam edin. Bu arada gelişmeleri yakından takip edeceğiniz Araba forum ailemize katılmayı unutmayınız.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu