Kıbrıs’ın otomobili Günsel den staj ve iş imkanı

Kıbrıs'ın otomobili Günsel den staj ve iş imkanı paylaşımı yapıldı. 

Kıbrıs’ın otomobili Günsel den staj ve iş imkanı paylaşımı yapıldı. Günsel’in sosyal hesaplarından paylaşılan bilgide Yakın Doğu üniversitesi’ni 2021 YKS den tercih yapan Mühendislik fakültesi tercihi yapanları, mezun olmadan staj, mezun olduktan sonra da iş fırsatı vaat etti.

Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik fakültesine müjde

Üniversite bünyesinde mühendislik okuyan ve tercih yapacak olan öğrenciler için sevindirici bir haber paylaşıldı. Üniversite yi Kıbrıs’ta okumak isteyenler için tercih zamanı bir jest yapmış oldu.

Mühendislik fakültesi için cazip bir staj ve iş imkanı sunarak öğrencilere destek olduğunu vurguladı.

Paylaşılan gönderi de ise Günsel otomobilinin resmi ve İngilizce açıklama da yer alıyor. Aşağıda gönderi yer almaktadır.

2021 YKS sonucu ile Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesine kayıt yaptıracak öğrencilere mezun olduklarında GÜNSEL’de ve Yakın Doğu’da staj ve iş garantisi sağlıyoruz!

Ek bilgi için Yakın Doğu Üniversitesi

İngilizce:

We provide internship and job guarantee at GÜNSEL and the Near East when they graduate, to students who will enroll in the Faculty of Engineering of Near East University with the result of 2021 YKS!

For more information Near East University

Kıbrıs'ın otomobili Günsel den staj ve iş imkanı

Açıklama bu şekildedir. Kıbrıs’ın otomobili Günsel den staj ve iş imkanı sağlayarak gündeme gelmeyi başardı. Daha önceden de Günsel işçi alımı yapacağını duyurmuştu. Onu da yazı halinde sizlere sunmuştuk.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu