Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach-E tarihe Geçti!

Bu araç Kazaya Karışan İlk Ford Mustang Mach-E olarak tarihe geçti. Ford Mustang Mach-E yalnızca olmuştur birkaç ay satışa böylece yolda birçok örnek henüz bulunmamaktadır.

Bu araç Kazaya Karışan İlk Ford Mustang Mach-E olarak tarihe geçti. Ford Mustang Mach-E yalnızca olmuştur birkaç ay satışa böylece yolda birçok örnek henüz bulunmamaktadır.

Ne yazık ki, birisi Ford’un ilk elektrikli SUV’sini düşürdükten sonra artık dünyada bir örnek daha yok . Instagram’da yayınlanan görüntüler, büyük olasılıkla dünyanın ilk harap Mustang Mach-E’sinin kalıntılarını gösteriyor ve çok üzücü bir durumda.

Bu ezilmiş karmaşanın kalıntılarına bakıldığında, elektrikli SUV’da büyük hasar ortaya çıkıyor – her gövde paneli buruşuyor, çiziliyor ve çöküyor, bu yüzden bu parlamayacak. Kaputun şekli bozulmuş, sağ ön çamurluk, arka tampon ve her iki ayna da ayrılmış ve ön cam parçalanmış.

Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach E olarak tarihe Geçti!

Instagram gönderisine göre, Mustang Mach-E bir otoyolda yüksek hızlı bir kazaya karıştı. Neyse ki, yolcular küçük yaralanmalarla kurtuldu. Mustang Mach-E henüz Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü tarafından çarpışma testine tabi tutulmadı, ancak elektrikli SUV, herkesin bu çirkin görünümlü çarpışmadan uzaklaştığı ve çatı ile a-sütunlarının göründüğü göz önüne alındığında yüksek güvenlik standartlarına sahip görünüyor darbeye dayanmış olmak.

En azından batarya, Teksas’taki son ölümcül Tesla Model S kazasından farklı olarak alev almadı. Bu özel Mustang Mach-E, 68 kilowatt-saat veya 88-kWh pil ve 266 beygir gücü üreten tek bir elektrik motoruyla çalışan standart bir temel Select trim gibi görünüyor.

Kazaya karışan ilk Ford Mustang Mach-E haberimiz hakkında düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Benzer içerikler

3 Yorum

  1. çalışın benim gibi…. bu işi yapmak zorunda değilsiniz…. bu önüme haber diye getirdiğiniz çöpü tüm milletin ahalinin önüne bu şekilde seremezsiniz … tamam kolay olsun diye zamandan tasarruf olsun diye çeviri proğramları kullanabilirsiniz …. ama çeviriden sonra anlam kaymalarına izin vermeyecek şekilde edit etmeniz edit edebilecek kadar ingilizce bilmeniz lazım…..bu çöpü fırından çıktığı gibi alıp servis edemezsiniz ….anlam çevirisi diye bir olgu var kural var…………. VESSELAM ( tüm bunları bu haberin yurtdışı kaynaklı olduğunu varsayarak yazıyorum eğerki haber yurtiçindense durumarkadaş yapmak zorunda değilsiniz bu işi gidin …..gidin bedeninizle emeğinizle çalışın gidin asgari ücretle dahada vahim vay halinize vayki vay )

    1. valla helal olsun şu yorum için sizi tebrik ediyorum, böyle para kazanmaya ne var kopyala yapıştır .

  2. çalışın benim gibi…. bu işi yapmak zorunda değilsiniz…. bu önüme haber diye getirdiğiniz çöpü tüm milletin ahalinin önüne bu şekilde seremezsiniz … tamam kolay olsun diye zamandan tasarruf olsun diye çeviri proğramları kullanabilirsiniz …. ama çeviriden sonra anlam kaymalarına izin vermeyecek şekilde edit etmeniz edit edebilecek kadar ingilizce bilmeniz lazım…..bu çöpü fırından çıktığı gibi alıp servis edemezsiniz ….anlam çevirisi diye bir olgu var kural var…………. VESSELAM ( tüm bunları bu haberin yurtdışı kaynaklı olduğunu varsayarak yazıyorum eğerki haber yurtiçindense durum dahada vahim vay halinize vayki vay )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu