Herkesin sahip olması gereken 10 araba modeli

Herkesin bir kez sahip olması gereken 10 araba modeli adlı yazımızda kullanılmış, deneyimlenmiş ve herkesin mutlaka sahip olması gereken ilk 10 modeli sizler için kaleme aldık.

Herkesin Sahip olması gereken 10 araba modeli adlı yazımızda kullanılmış, deneyimlenmiş ve herkesin mutlaka sahip olması gereken ilk 10 modeli sizler için kaleme aldık. Porsche 911, Land Rover Defender ve Mazda MX-5 dahil olmak üzere sahip olmanız gereken modeller hazırladık. Detaylarımız yazının devamında..

Herkesin Sahip olması gereken 10 araba modeli

Sizler için; Mütevazıdan egzotik, en az bir kez sürmeniz gerektiğini düşündüğümüz modeller hazırladık. Ama her arabanın bir kaç milyon liranın üstünde süper arabalardan olduğunu düşünmeyin. Bazıları ikinci el piyasasında gerçekten uygun fiyatlıdır, bu nedenle biz de mutlaka sahip olunması gereken kullanılmış otomobillerin bir listesini derledik.

Herkesin Sahip olması gereken 10 araba modeli adlı yazımızda kullanılmış, deneyimlenmiş ve herkesin mutlaka sahip olması gereken ilk 10 modeli sizler için kaleme aldık.

Herkesin bir kez sahip olması gereken 10 araba modelleri için bir numaralı tercihimiz olan Ferrari F40‘ı garaj kapınıza koymak için kolları sıvayın. Biraz tuzlu gelebilir ama ilk tercihimiz bu modeldir.  Bu araçlara herkes en az bir kere sahip olması lazım. Çünkü bu modeller kendi ve sonraki zamanlarda en sevilen beğenilen modeldir.

Gelelim bu modellerin sıralamasına:

  1. Porsche 911
  2. Honda Insight
  3. BMW 5 Series (E39)
  4. 2006 Mini Cooper S
  5. Volkswagen Golf R
  6. Land Rover Defender
  7. Jaguar XJ
  8. Toyota Land Cruiser
  9. Mazda MX-5
  10. Mercedes-Benz E-220 saloon (1993)

Yukarıdaki modeller ülkemizde ve dünyada ölmeden önce en az birisine binmeniz gerekiyor. Hepsinin de ayrı ayrı özellikleri ve öne çıkan yanları mevcut olan modellerdir. Herkesin sahip olması gereken 10 araba modeli listemizi böyle yaptık. Şu anda birbirinden güzel bu modeller mutlaka kullanmanız gereken modellerdir.

İlginizi Çekebilir

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu