Dacia Bigster SUV konsepti görüntüleri geldi!

Dacia Bigster SUV hakkında detaylar ve konsepti ile ilgili görüntü detayları için yazımızı ziyaret ediniz. 2023 Dacia Bigster özellikleri ve detayları hakkında bilgi yazımızda yer almaktadır

Dacia Bigster SUV hakkında detaylar ve konsepti ile ilgili görüntü detayları için yazımızı ziyaret ediniz. 2023 Dacia Bigster özellikleri ve detayları hakkında bilgi yazımızda yer almaktadır.

Dacia Bigster SUV detayları

Renault alt markası olan Dacia, bu kez de elektrikli SUV hazırlığında desek yeridir. Ayrıca hem elektrikli, hem hibrit, hem de LPG’li olması düşünülüyor.  Renault CEO’su Luca de Meo’nun açıklamasında yer alan detaylara göre Dacia için bir SUV modeli üretileceğini işaret etti. Renault- Mitsubishi- Nissan ittifakının platformu kullanılarak yapılacak olan SUV modeli için konsept görüntüler ortaya çıktı.

Konsept olarak ortaya çıkan bu model hayli şık ve asil görünüyor. Sert hatlara sahip olarak görünen model, Dacia Spring modelinin üst segmenti olarak geliyor. Çünkü C-Suv olarak üretileceği planlanan bu model için ise: “elektrikli, LPG ve hibrit olarak ulaşılabilir C segmenti araç” deniliyor.

Bildiğimiz gibi Dacia markası daima ulaşılabilir bir fiyat olanağına sahip olması ile biliniyor. Bunu daha önceki modellerde görmüştük. Ayrıca Dacia Spring modelinde de beklenilen fiyat hayli iyi idi. Bu fiyata ise Elektrikli Dacia Spring Türkiye Fiyatı ne kadar olacak? yazımızda bakabilirsiniz. Bu kez de C segmenti araç olarak yapılacak olan Bigster SUV için iyi bir fiyat bekleniyor. Bu yüzden de ulaşılabilir C segmenti araç deniliyor.

Renault otomotiv firmasının alt markası olan Dacia cephesinden bu model için de ışık yakıldı. 2022 yılında tanıtımı yapılması, 2023 yılında ise piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şimdi ise konsept resimlerine bakacak olursak da şık tasarım bizleri bekliyor.

Şimdi de Dacia Bigster SUV konsepti resimlerine bakalım;

Dacia Bigster SUV konsepti görüntüleri geldi!

Dacia Bigster SUV konsepti görüntüleri geldi!

Yukarıdaki tasarıma da bakacak olursak gayet iyi keskin hatlara sahip mükemmel bir araç konsepti karşımıza çıkıyor. Bu ara gerçekten de hayli uygun bir C segmenti olarak düşünülüyor. İlerleyen zamanda özellikleri de netleşir ise sizlerle bu detayları da paylaşacağız.

Bu arada Dacia forumu üzerinden bizlere sorularınızı sormayı, açılan konularda ise düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Birde Dacia Cephesinden logo değişimi hakkında bilgiler elimizde bulunuyor. Bu bilgi de şu şekilde;

Dacia Bigster SUV konsepti görüntüleri geldi!

Yukarıda yer alan logo tarzı ise Dacia için logo değişimi olarak yorumlandı. Aracın ön panjurunda yer alan D ve C harfleri acaba Dacia logo mu değiştiriyor imajı verdi. Yakın zamanda bazı markalar da logo değişikliğine gitmişti.

Bizler de Dacia için bunu muhtemel görenlerden biriyiz. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu