Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition

Kamyon üreticisi Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition modelini tanıttı. Yıllar geçtikçe, kamyonet hayatı gittikçe daha fazla çekiş kazanıyor.

Kamyon üreticisi Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition modelini tanıttı. Yıllar geçtikçe, kamyonet hayatı gittikçe daha fazla çekiş kazanıyor. Bu göçebe yaşam tarzı herkes için uygun olmasa da, açık yolda ilerlerken sabit evinizin tüm konforunu sürdürmenin yadsınamaz bir çekiciliği var. Bu amaçla tasarlanan karavanlar ise kampçıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu gün de asansörlü iki katlı karavan için sizlere detaylar vereceğiz.

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition ile ilgili detaylar

Karavanların en yenisi ve en büyüğü, SAIC Motor tarafından üretilen Maxus Life Home V90 Villa Sürümü oldu.  Çin’de tasarlanan ve üretilen bu çift katlı karavan minibüsü, seyahat halindeyken lüks bir yaşam ile yolcuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition

Öneri: Silence elektrikli scooter fiyatı ve detayları

Ferah iç mekan modern, minimal bir tasarıma sahip ve park edildiğinde 215 fit karelik yaşam alanına genişlemektedir. Klasik açılır tavanı bir sonraki seviyeye taşıyan bu karavanın çatısı, dışarı çıkılabilen bir balkona sahip ve ikinci katın tamamı bir güneşlenme odasına dönüşüyor. Güneş odası, ikinci katta bir çay odasına, bir yoga alanına veya kalbinizin istediği her şeye dönüştürülebilen 133 metrekarelik bir yaşam alanı sunuyor.

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition

Panoramik pencereler, daha fazla gizlilik için LCD teknolojisi kullanılarak elektronik olarak renklendirilebilir duvarlar mevcuttur. Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition da iki kata çıkmak için çalışan bir asansör bulunduğundan, ikinci kata erişmek için bir merdivene tırmanmaktan veya gülünç derecede dik ve küçük merdivenlerden çıkmak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition

Lüks karavanda gözünüz var ise, SAIC Motor şu anda kampçılara Çin’de satmaktadır. 413.000 $ ‘lık fiyat etiketini karşılayabiliyorsanız, beklemeye veya dünya çapında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Çin’de SAIC Motor tarafından tasarlanan ve üretilen lüks bir karavan minibüsü olan Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition ile hareket halindeyken lüks bir hayata merhaba deyin.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu