Araba Lazeri Nedir? Ne işe yarar? Gökyüzü Lazeri

Renkli Araba Lazeri Nedir? Ne işe yarar? Gökyüzü Lazeri Araba lazeri kullanımı yasak mıdır? Otomobil aksesuarı olarak kullanılan Araba Lazeri ile renkli gökyüzü yapımı hakkında detaylar sunacağız.

Renkli Araba Lazeri Nedir? Ne işe yarar? Gökyüzü Lazeri Araba lazeri kullanımı yasak mıdır? Otomobil aksesuarı olarak kullanılan Araba Lazeri ile renkli gökyüzü yapımı hakkında detaylar sunacağız. Renkli Araba Lazeri ile arabanın tavanını mavi, kırmızı, ışıltılı ve benzeri bir ambiyans ile tasarlayabilirsiniz.

Araba Lazeri nedir?

Araba Lazeri; Aracın içerisinde yer alan, mavi, kırmızı, ışıltılı, yıldız sembolleri olan, trafikte normalde kullanımı yasak olan, USB ile araca bağlı çalışan iç aydınlatmadır. Araba lazeri ülkemizde genellikle gençler arasında kullanılan bir süs eşyasıdır. Genellikle trafikte karşılaştığımız gece yolculuğunda aracın içerisinde karanlıktan sıkılanların araçlarında bulunur.

Hepimiz gece yolculuk yaparken, yanımızdan içerisi kırmızı veya mavi ambians renkleri ile donatılmış araç görmüşüzdür. Bu aracın tavan kısmına yansıdığı için buna da gökyüzü demişlerdir. Bu ara bunlar da trafikte sık kullanılmaya başlanmış karşıdaki aracın dikkatini dağıttığı için de kullanımı yasaklanmıştır.

Araba Lazeri Nedir?

Şimdi merak edenler için aşağıda araç içi gökyüzü lazeri hakkında video paylaşacağız. Online mağazalarda şu an satışı olan veya araç aksesuar marketlerinde kolaylıkla bulacağınız Araç lazeri hakkında detayları sizler için sunduk. Aşağıdaki videoda Aydınlatmalı lazer ışığı hakkında görüntü bulunmaktadır.

Aracın ön konsoluna bağlanan USB üzerinden araç tavanına renkli ışıklar yansıtan bu aksesuar Araç lazeri denilmektedir. Yukarıdaki videodan da anlaşılacağı üzere gayet iyi bir ambians yaratmaya yarayan bu aksesuar için online satıcılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Renkli Araba lazeri nedir? Ne işe yarar? Araba lazeri kullanımı yasak mıdır? bunlar hakkında detayları sizlere sunduk. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmak için araba forum ailemize sizleri de bekleriz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu