Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar!

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar! haberimizde.. İşte yerli otomobil için tanıtım karesinden sizlere detaylar. Cumhurbaşkanının da katılımıyla tanıtımı gerçekleştirilen yerli otomobil için iki adet seri tanıtımı yapıldı.

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar! haberimizde.. İşte yerli otomobil için tanıtım karesinden sizlere detaylar. Cumhurbaşkanının da katılımıyla tanıtımı gerçekleştirilen yerli otomobil için iki adet seri tanıtımı yapıldı. Bu tanıtım esnasında herkeste ayrı bir heyecan vardı.

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti işte detaylar!

Yerli otomobil tanıtımı ayrı bir heyecanla aksilik yaşanmadan gerçekleşti. Bunun yanında Cumhurbaşkanının dikkatinden kaçmayan bir detay değiştirilmesi gerektiği yönünde talimat verildi.

Değişmesi gereken nokta neydi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan araba üzerinde görür görmez değişmesini istediği detay ise; Made in Turkey yazısı oldu. Bunu derhal Made in Türkiye yapın diyerek talimat verdi. Bunların yanında müthiş ilgi ile karşılanan yerli otomobil şu an sosyal medya ve diğer platformlarda ilgiyi üzerine toplamış durumdadır.

Eleştiri yapanlar bile sessiz kalırken kimse beğenilen bu otomobil hakkında eleştiri yapamadı. Gerçekten de mükemmel dizaynı ve iç konforu filan şahane görünen yerli otomobil şimdiden sipariş almaya başlar gibi görünüyor. Tabi yerli otomobil seri üretime ne zaman geçecek bunu beklerken fabrika hazırlıkları da başlayacak gibi görünüyor. Çünkü haklın ilgisi hep pozitif yönde oldu.

Cumhurbaşkanının da sözlerinden satır başları şu şekilde oldu: Devrim arabası gibi yarı yolda kalmayacağız. Yoksa zaten 1966 yılında yerli otomobilimizi zaten yapmıştık. Ama yarı yolda bırakıldık. Bu yüzden bu girişimi sonuna kadar destekleyip yarım kalmasına izin vermeyeceğiz. Devrim aracının önünü kesenler bu girişiminde önünü kesmek isteyeceklerdir. Ama yaptığımız devrin otomobilinin önünü kesemeyecekler.

Şimdi Yerli otomobil tanıtımı yapılan seriler neler? onları görelim.

Yerli otomobil tanıtımı gerçekleşti

Yerli otomobil tanıtımı
Yerli otomobil tanıtımı
Yerli otomobil tanıtımı
Yerli otomobil tanıtımı
İlginizi Çekebilir

Bir Yorum

 1. Cümleten herkeze hayırlı günler,
  Ismim Selim Toğmuş, almanyada Stuttgart çevresinde yaşıyor ve mercedes şirketinde motor bölümünün parça akışını Lojistik den montaja planlıyorum.
  Herşey mükemmel düşünülerek planlanmış. TOGG un Stuttgart daki tanıtımında bende Gürcan bey ve kadrosunu tanıma fırsatım oldu. Çok gurur verici ve tarihi bir olay olduğunu ozaman söylemiştim. 3-4 ay önce az insan TOGG u duymuştu.
  Tabiki daha fabrika otomobilimize göre kurulmadı ama inanıyorum ki dünya politikası bukadar karışık olduğu halde, Allah’ın iziniyle buda gerçekleşecek. Hem izmitli olduğum için Gebzeyi, hemde Gemliktede akrabalarımız yaşadığı için oraları taniyorum. Stratejik olarak çok uygun bir yer seçilmiş.
  En çok istediğim gurbetten vatanıma faydalı işler yapmaktır. Belki bir gün TOGG için faydam dokunur.
  Sadece bir sorum olacak. Yerli otomobilimizin yurt dışına satışı ve “normal” vatandaşlar için ön siparişi nezaman yapabilir ve siparişten sonra nekadar bir zamanda yerlimize kavuşabiliriz?
  Ilk baştan Cumhurbaşkanımız ve Gürcan beyi, emeyi geçen tüm TOGG’lu abilerim ve kardeşlerimi kutluyor, inşallah başarıların devamını Allahtan diliyorum. Saygılarımla Selim Toğmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu