Togg, Temmuz Ayı Personel Alımı İlanını Yayınladı!

Geri sayımı hızla devam eden seri üretim için hazırlıklarını sürdüren Togg, 7 yeni personel alımı ilanı yayınladı.

Togg Temmuz Ayı Personel Alımı İlanı!

Ülkemizin milli gururlarından birisi olan Togg, temmuz ayına girilmesi ile birlikte eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıktı. Seri üretime geçmesine az bir zaman kala personel eksiğini tamamlamak isteyen yerli firma, alım yapılacak olan pozisyonları ve kişi sayılarını şu şekilde belirledi:

  • Program Management Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • Trainer for Retail Network Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • Cost Engineer Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • Purchasing- Direct Materails Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • IT Solution Design & Delivery- Production Planning Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • IT Vendor & Contract Management Gebze- Kocaeli: 1 kişi
  • IT Solution Design & Delivery- Downstream Gebze- Kocaeli: 1 kişi

Togg Personel Alımı İlanına Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Togg Personel Alımı İlanına Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Togg tarafından yayınlanmış olan 7 kişilik personel alımı ilanı aracılığı ile yerli firmada istihdam edilmek isteyen adayların, öncelikle LinkedIn isimli iş arama platformuna üye olmaları gerekiyor. Üyelik işlemleri için ise platformun resmi internet sitesinde yer alan “hesap oluştur” butonunun tıklanması ve açılan ekranda yer alan üyelik adımlarının tamamlanması gerekiyor.

LinkedIn platformuna üye olduktan sonra sitede yer alan “ara” kısmına “Togg” yazılması ve sıralanan ilanlar arasından süresi geçmemiş olanların filtrelenmesi gerekmektedir. Mevcut ilanlara, online olarak başvuru yapılabilmektedir.

Togg Ne Zaman Trafiğe Çıkacak, Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Togg’a ilişkin yapılan açıklamalara göre firmanın bu ay itibari ile deneme üretimlerine başlayacağı ve süreci hızlandırılacağı öğrenildi. Deneme üretimleri esnasında bir sıkıntı yaşanmaması ve diğer test aşamalarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının ardından, yerli araç sene sonu itibari ile seri üretime geçecek. Aracın 2023 yılının ilk üç ayında da trafiğe çıkacağı tahmin ediliyor.

Yerli ve doğuştan elektrikli olan Togg’un satış fiyatına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Daha önce konuya ilişkin yöneltilen sorulara “aracın fiyatını pazar belirleyecek” şeklinde yanıt veren Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, konuyu bir netliğe kavuşturmamıştı.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu