Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor?

Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor? Yerli otomobilin dolu batarya menzili kaç km olacak? Sorusu da benim aldığım diğer bir sorudur. Özellikle de batarya menzili merak edilen bir konu oldu.

Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor? Yerli otomobilin dolu batarya menzili kaç km olacak? Sorusu da benim aldığım diğer bir sorudur. Özellikle de batarya menzili merak edilen bir konu oldu. Özellikle de yerli otomobil bataryası 60 TL ye doluyor haberimizden sonra menzili merak konusu oldu.

Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor?

Batarya kapasitesi 60 TL ye dolan yerli otomobilin şimdi ise sizlere Yerli otomobil TOGG full batarya ile kaç KM gidiyor? ya da Yerli otomobilin dolu batarya menzili kaç km olacak? bunu açıklayacağız. Yerli otomobilin tanıtımı gerçekleştikten sonra otomobil tutkunları için bomba gibi bir haber geldi.  Yerli otomobilimiz için hem şarj deposu uygun fiyata dolacak hem de o depo ile baya bir menzil alacak denildi.

Şimdi gelelim Yerli otomobilin dolu batarya menzili kaç km olacak? Bunun cevabına. Yerli otomobil tam olarak dolu batarya ile tam olarak 500 KM gideceği söyleniyor. Gerçekten de güzel bir haber olarak nitelendirmek gerekiyor. Herkesşn merak ettiği noktalardan birisi de buydu. Çünkü sosyal medyada her zaman konu güncelliğini korumaya devam ediyordu. Yerli otomobil TOGG dolu batarya ile kaç KM gidiyor? sorusunu herkes sormuştu. Biz de bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Cevabımız ise 500 KM oldu.

Değerli otomobil tutkunları bunu Samimiyetimle söylüyorum. Yerli otomobilimiz çıkarsa gerçekten güzel bir performans ve uygun maliyete güvenli yolculuk sunacak diyebilirim. Özellikle de yakıt olayı ülkemizin dışarı bağımlılığını azaltacak ve sadece 30 dakikalık şarj ile 500 km yol yapılacak.  Bunun için ise ortalama 60-70 TL gibi makul bir ücret ödenecek. Şimdi aynı KM bir mesafeyi neredeyse 200- 250 TL ye gidiliyor.  O yüzden nerdeyse 4/1 oranında harcamış 4/3 paramız cebimizde kalmış olacaktır. O yüzden yerli otomobilimize ve bu web sitemize destek olmayı unutmayınız.

Yerli otomobilin dolu batarya menzili kaç km olacak? Yerli otomobil dolu batarya ile kaç KM gidiyor? bu gün sizlere bu konuyu anlattım. Öneri olarak ise Yerli otomobil ön satış fiyatı ne kadar olacak? adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu