Tesla Model S ve Mercedes S-Class Drag Kapışması!

Tesla Model S ve Mercedes S-Class Drag Kapışması!

Carwow kanalından drag yarışı ile sizlerleyiz. Tesla Model S ve Mercedes S-Class Drag kapışması yapıldı. Bir tarafta benzinli Mercedes S-Class diğer tarafta elektrikli olan Tesla Model S görünüyor. Yarışın sonuçları çok ilginç oldu. Onu sizlere sunalım. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Tesla Model S ve Mercedes S-Class Drag Yarışı

Drag yarışının bir tarafında Mercedes S-Class ve Tesla Model S bulunuyor. Bu yarış bir nevi elektrikli ve benzinli motor yarışı da diyebiliriz. Modeller için teknik detay verilerini sizlerle paylaşacak olursak eğer;

Tesla Model S ve Mercedes S-Class Drag Kapışması!

Tesla Model S Teknik detaylar; iki tane elektrik motorlu dört tekerlekten çekişe ve 600 bg güç üretiyor.

Mercedes S-CLASS yani 500S modeli ise turboşarjlı 3.0 litrelik altı silindirli benzinli motora sahip ve 435 bg güç

Bu yarış için sizin favoriniz hangisi? Videoyu izlemeden önce yorum yapmanızı rica ediyoruz. Çünkü inanılmaz bir sonuç ortaya çıkıyor. Sizce bu drag yarışını hangi model kazanır?

Tesla Model S ve Mercedes S-Class drag yarışı videosu;

Değerli arkadaşlar bu drag yarışında elektrikli olarak üretilen Tesla Model S diğer rakiplerine acımadığı gibi Mercedes S 500 modeline de acımıyor. Her yarışta da rahat geçmeyi başarıyor. Bu yarışta galip olan model Tesla Model S oluyor. Fakat Tesla Model S’in  Alman markanın elektrikli otomobili olan Mercedes EQS ile de drag yarışı çekilmesi, bu yarışın da sonucunun açıklanmasını merak ediyoruz.

Sizce Elektrikli Otomobillerin Geleceği nasıl görünüyor. Sizce de bu gelişmeler elektrikli otomobillerin daha uzun ömürlü ve daha iyi yerlere geleceği anlamına gelmiyor mu? Sizin elektrikli modeller hakkında düşüncenizi merak ediyoruz. Bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Carwowo YouTube kanalı kaynak

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.