Toyota Aygo X için Görsel Yayınlandı!

Toyota Aygo X için Görsel Yayınlandı!

Marka için mini cross Toyota Aygo X modeli geleceği biliniyordu. Fakat modelin ismi bilinmiyordu. Bu gün ise Aygo X Görseli Yayınlandı. Modelin netlik kazanan tüm detaylarını sizlere sunacağız. Gelin hep birlikte model için bizleri neler bekliyor onları görelim.

Toyota Aygo X hakkında bilinmesi gerekenler neler?

Mini Cross Toyota Aygo X konsept olarak paylaşılmış ve seri üretimi yapılacağı hakkında detaylı bilgi paylaşılmamıştı. Bu gün ise bu modelin konsept olarak kalmayacağı seri üretime geçileceği bilgisi paylaşıldı. Bu gün marka tarafından Toyota Aygo X için ilk paylaşım geldi. Gelin bizde bu araç için belirlenen detayları sizlere sunalım.

Araç için paylaşılan konsept modelde 2430 mm aks mesafesi vardı. Bunun için herhangi bir değişiklik yapılmamış. Motor bilgisine ise henüz ulaşamadık. Detaylar gelir gelmez sizlere sunacağız. Araç için beklentiler hibrit ve benzinli seriler düşünülüyor. Bu bizim düşüncemiz de diyebiliriz. Tıpkı Toyota C-HR gibi hibrit ve normal versiyon olacağını tahmin ediyoruz.

Toyota Aygo X için Görsel Yayınlandı!

Fakat bazı kesimler ise motor kısmında alışılagelmiş olan hibrit destekli benzinli motor yerine içten yanmalı bir motor gelebileceği yönde düşünüyor. Fakat bizler bunun tam tersini düşünüyoruz. Aracın hibrit versiyonu da benzinli versiyonu da gelebilir. Ayrıca yeni sistemlerde kullanılan şarj edilebilir hibrit sistemi de kullanılabilir. Abisi Toyota C-HR modelinin Mini Cross olanını görebiliriz.

Araç için net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Fakat kasım ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Toyota Aygo X konsept modeli hakkında daha önce hazırlanmış bir video da bulunuyor. Hemen aşağıya bu videoyu da bırakıyoruz.

Daha detaylı bakmak için ise buradaki bağlantıya tıklayınız. Toyota Aygo X modeli hakkında tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Fiyat ve tanıtımı hakkında henüz net bilgiler paylaşılmadı.

Sizce model nasıl görünüyor ve araç ile birlikte hangi motor seçeneğini görmek istersiniz? Değerli yorumlarınızı sitemizin yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.