Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!

Sağlamlığı ve iç dizaynı ile kendinden söz ettiren Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak. Bu kararını çevreci ve sürdürülebilir enerji ye geçiş evresinde güzel bir karar olduğunu açıkladı.

Sağlamlığı ve iç dizaynı ile kendinden söz ettiren Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak. Bu kararını çevreci ve sürdürülebilir enerji ye geçiş evresinde güzel bir karar olduğunu açıkladı. Şimdi detayları sizler için hazırladık. Yazımızı okumaya devam ediniz.

Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!

Zaten elektrikli otomobillere geçişin doğa ve çevre için önemli olduğunu bilen marka bunlara ilave deri kullanımını bitereceğini açıkladı. Bunun sebebi de zaten doğa ve çevre için Elektrikli otomobillere dönüşüm gerçekleşirken bizler de hayvanlar için yeni bir strateji belirledi. Aracın koltukları dahil iç dizaynı için deri kullanmayacaklarını duyurdu.

Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!

Marka öncelikle elektrikli olarak üreteceği C40 Recharge modelinden başlayarak tüm modellerinde bu kurala uyacak. Artık marka araç iç dizaynında ve koltuklarında deri kullanmayacak. Volvo deri koltuk döşemelerini kullanmayacak. Ayrıca Volvo 2030 yılına kadar ise deri koltuklara alternatif olabilecek sürdürülebilir ürün geliştirmeyi planlıyor.

Volvo deri koltukları kullanmama kararını bizler de yerinde buluyoruz. Marka bu sayede yeni çıkardığı modellerin tekrar dönüştürülebilir olmasını hedefliyor. Volvo hem sağlamlık hem de fren konusunda başarılı işlere adım atan markadır. Bu gelişme de markanın kendi imajını daha da ileri götürecektir.

Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak!

Volvo hayvanlar hakkında önemli derecede iyi bir adım atmış oldu. Marka elektrikli otomobil modellerinde deri kullanmama kararını 2030 da ise tam olarak uygulamış ve geri dönüştürülebilir bio-tabanlı ürüne geçmiş olacak. Volvo elektrikli otomobillerinde deri koltuk kullanmayacak! başlıklı haberimizin detaylarında yer alan araçlarda deri kullanımını nasıl buluyorsunuz? Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu